Фізичні вправи від целюліту — регулярність понад усе

Боротьба з целюлітом — непросте заняття. Не потрібно думати, що існують якісь особливі вправи від целюліту, які здатні позбавити Вас від «апельсинової кірки» швидко й назавжди. Вправи, безперечно, допоможуть розщепити жири, що відклалися в проблемних місцях, підкачати м’язи і зробити шкіру більш пружною. Однак без постійного дотримання досить простих, але строгих правил позбутися целюліту, на жаль, неможливо.

Існує ряд ефективних вправ, спрямованих на усунення целюліту. Вони спрямовані саме на ті місця, де найчастіше локалізується целюліт. Тривале виконання цих вправ у комплексі з іншими заходами допоможе виправити вади, скорегувати фігуру.

Розминка

Будь-яка тренування завжди починається з розминки, тобто розігріву м’язів і їх невеликий розтяжки.

Найпростіша розминка виконується так:

 • Виконуємо п’ятихвилинний біг на місці.
 • Згинаємо праву ногу в колінному суглобі назад, потім ліву.
 • Виконуємо нахили вперед.
 • Потім ставимо ноги ширше плечей, згинаємо праву ногу, тягнемося до лівої нозі, і в іншу сторону.

Вправи для живота

 • Лягаємо на спину, витягуємо руки вздовж тулуба. Піднімаємо випрямлені в колінах ноги на 30 см від підлоги, два рази стукаємо ступнями один про одного. Повільно опускаємо ноги. Повторюємо вправу 6-8 разів.
 • Лягаємо на спину. Руки витягнуті вгору, кладемо на підлогу. Зробивши енергійний мах руками, сідаємо. Намагаємося не відривати п’яти від підлоги. Якщо дуже важко, можна підсунути ступні під диван, шафа, перекладину шведської стінки і т.д. Випрямляти спину, розводимо руки в сторони, потім кілька разів різко відводимо їх назад. Повільно повертаємося у вихідне положення. Повторюємо вправу 5-6 разів.
 • Лягаємо на бік. Одну руку кладемо під голову, іншу на талію. Пряму ногу піднімаємо вгору, не згинаючи в коліні, і опускаємо. Повторюємо вправу 6-8 разів. Потім перевертаємося на інший бік і робимо це ж вправу іншою ногою.
 • Встаємо на коліна, трохи розставивши ноги. Долоні кладемо на стегна. На вдиху прогинаємося тулубом назад, випрямивши спину і піднявши підборіддя. Повторюємо вправу 6-8 разів.
 • Лягаємо на підлогу, поперек щільно притискаємо до підлоги, п’яти ставимо ближче до сідниць. Піднімаючись наверх, робимо видих. М’язи живота повинні напружуватися. На підйомі затримуємося на хвилину. Повторюємо вправу 10 разів в три підходи, відпочиваючи по 1 хвилині.

Вправи для ніг

 • Сідаємо, спираючись на шкарпетки і руки, з’єднавши коліна разом. Випрямляти ноги в колінах, намагаючись п’ятами торкнутися підлоги. Знову сідаємо і також різко піднімаємося. Починаючи з 3-4 разів, поступово доводимо число повторень до 8-10.
 • Ставимо ноги нарізно, на видиху робимо нахил тулуба вперед, намагаючись торкнутися долонями до підлоги. Коліна не згинаємо. Повторюємо вправу 5-8 разів.

Вправи для сідниць і стегон

 • Встаємо близько стільця, повернувшись лівим боком до спинки і, спираючись на спинку лівою рукою. З такого положення різко махаем правою ногою вперед, вгору, вліво. Ставимо носок правої ноги на сидіння стільця. Повторюємо вправу 10 разів. Переставивши стілець, робимо махи лівою ногою. Не забуваємо про рівномірному диханні.
 • Сідаємо на килимок, випрямивши ноги в колінах і витягнувши руки вперед, лопатки зводимо разом, голову тримаємо прямо. З цієї позиції починаємо рух вперед (ходьба на сідницях): витягаємо праву руку і праву ногу рухом від стегна, потім виконуємо це рух вже лівою ногою і лівою рукою. Так пересуваємося вперед на 2-3 метри, з часом дистанцію можна збільшувати.
 • Лягаємо на живіт, голову відводимо назад, підборіддям впираємося в підлогу, руки витягаємо вздовж тулуба. На вдиху піднімаємо вгору руки зі стиснутими в кулаки долонями і одночасно піднімаємо пряму праву ногу. На видиху повертаємося у вихідну позицію. Повторюємо вправу для іншої ноги. І так 5-10 разів.

Складений комплекс виконуйте тривалий час, щоб він став звичним, а потім, коли він набридне, давши певний результат, підберіть для себе новий, більш складний.

Після фізичних вправ корисно прийняти душ із застосуванням кавового скрабу і виконати антицелюлітний масаж: ручний або баночний.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні