Гімнастика для очей для школярів

gimnastika-dlja-glaz-dlja-shkolnikovДитина, починаючи відвідувати школу, має дуже великі навантаження. Тому на даному етапі досить часто починають з’являтися проблеми зі зором.

Гімнастика для очей для школярів допоможе натренувати, значно зміцнити очний м’яз і уникнути серйозних проблем у дорослому житті.

Вправи можна виконувати під час великої перерви, а також перед виконанням домашніх завдань. Вони не займають багато часу, але показують хороший результат. Для молодших школярів необхідний контроль батьків.

Якщо у дитини починаються проблеми із зором, необхідна консультація дитячого офтальмолога. В іншому випадку можуть виникнути серйозні дистрофічні зміни, які призводять до зниження зору. Гімнастика може стати прекрасною профілактикою різних проблем органів зору.

Гімнастика для очей для школярів, рекомендована офтальмологами:

  • «Метелик». Повіки повинні асоціюватися з крильцями цього красивого комахи. Необхідно моргати очима, при цьому всі рухи повинні бути легкими, повітряними і досить швидкими.
  • «Веселі годинник». В цьому випадку очі є стрілками, які дивляться то вправо, то вліво. Необхідно виконати не менше 20 повторень, при цьому варто уважно стежити за рівним положенням голови.
  • «Піжмурки». Ця гра відома всім дітям. При виконанні цієї вправи необхідно міцно заплющити очі, приблизно на 5 секунд, а потім їх повністю розслабити.
  • «Залізничний світлофор». Дитина уявляє себе світлофором. Він повинен закривати то праве, то ліве око.
  • «Хто кого передивиться». Необхідно як можна довше не кліпати очима. З кожним днем цей час почне збільшуватися. Як тільки дитина моргне, він повинен закрити очі і уявити, що спить. Напруження з розслабленням благотворно діє на м’язи.
  • «Близько-далеко». На вікно необхідно прикріпити невеликий круг. Дитина повинна переводити погляд з нього на більш далекий об’єкт. Наприклад, на вуличний стовп, дерево, сусідню будівлю.
  • «Масаж». Дуже добре підходить для останньої стадії занять. При цьому варто закрити очі і погладити подушечками пальців повіки. Найбільш часто використовують вказівні або середні пальці. Масажувати можна також вилиці, брови і краю очниць. Це допоможе поліпшити кровообіг в даній області і надає сильний позитивний вплив на органи зору.

Існує спеціально розроблений метод коригувальної гімнастики для очей. Але щоб зацікавити дитину гімнастикою для очей для школярів, необхідно додавати в заняття елемент гри. Можна включати музику або використовувати віршовані форми. Можна проводити гімнастику всією родиною, що буде набагато веселіше. Виконання вправ повинно стати щоденною обов’язковою процедурою у вихованні дітей.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні