Із-за чого виникає сильний біль в грудній клітці?

Сильна біль в грудній клітці може бути викликана будь-яким розташованим в цій галузі органом, а також органами з іншою локалізацією допомогою передачі больового імпульсу по складним сплетінням нервових волокон.

Часто наступ болю пов’язане з таким страшним захворюванням, як інфаркт міокарда, і, щоб діагностувати його на ранніх етапах, варто запам’ятати деякі з його ознак.

Корисна порада!Різкі напади гострої і раздирающей біль з лівого боку грудної клітки в поєднанні з блідістю шкірних покривів і прискореним або, навпаки, переривчастим пульсом вимагають швидких дій. Слід зателефонувати в лікарню і викликати швидку допомогу.

Нітрогліцерин при повторному прийнятті не робить вираженого ефекту, тому необхідно введення промедолу або морфіну внутрішньовенно. Схожими ознаками має стенокардія, однак, для неї тривалі напади не характерні (зазвичай через 15-30 хвилин біль відступає). В даному випадку виправданий прийом нітрогліцерину.

Постійні ниючі болі супроводжують климактическую миакардиопатию, пов’язану зі зміною рівня гормонів.

Основні ознаки хвороби

Сильна біль в грудній клітці може бути пов’язана із захворюваннями легенів, такими як трахеїт, пневмонія в сукупності з плеврит, туберкульоз. Часто біль супроводжує сильний затяжний кашель.

Комплексне лікування включає в себе антибактеріальні, знеболюючі засоби, видалення зайвої рідини (наприклад, при плевриті) і стимулювання роботи імунної системи за допомогою препаратів, що містять вітамін С і вітаміни групи В.

Наступ болі справа в грудях можуть провокувати негативні емоції, що призводять до стресів і депресії. На допомогу прийдуть заспокійливі препарати і складання режиму праці та відпочинку, а також фізичні вправи.

Наслідки травм також можуть нагадати про себе досить сильним болем. При натисканні на уражену область і глибокому диханні відчуття посилюються. Існує ймовірність защемлення нерва, що провокує різкий приступообразную біль.

Як відбувається лікування?

Сильні болі в попереку при сидячій роботі, неправильне харчування, приводить до виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, гастрити, камені в жовчних протоках — всі ці протікають в організмі з-за неправильного способу життя процеси здатні періодично давати про себе знати за допомогою больового синдрому.

Прийняття будь-якого знеболюючого препарату допоможе з нею впоратися, але не позбавить назавжди. Тому вкрай важливим є відвідування фахівця, здатного поставити правильний діагноз і призначити комплексне індивідуальне лікування.

Вправи при болях у попереку

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні