Календар вагітності: потрібний, важливий, цікавий!

Для більшості жінок вагітність — подія світле, бажане, радісне. Майбутні дев’ять місяців сповнені нових відчуттів та емоцій. Все, що буде відбуватися в цей період розповість » календар вагітності корисний та зручний сучасний сервіс, доступний сьогодні кожній жінці. Нехай не все піде так легко і приємно, як хотілося б, адже зміни, що відбуваються в тілі майбутньої матусі, деколи бувають складними і несподівано болючими, але кожен день жінка буде прокидатися і засинати з єдиною думкою: «Скоро у мене народиться дитина!».

Сьогодні календар самостійного спостереження за вагітністю доступний для всіх майбутніх батьків. А яку інформацію можна почерпнути з нього, ми розповімо прямо зараз.

Хочу все знати про свою вагітність!

Отже, сучасний интерактивныйкалендарь вагітності розповідає в усіх подробицях про все, що відбувається в тілі жінки після успішного зачаття малюка. Для зручності використання він складений за певною схемою і розбитий «потижнево» — з першого дня зачаття до моменту пологів. Тобто кожен календар спостереження за вагітністю налічує 42 тижні, згруповані за трьома триместрах:

— з 1-ї по 13-й тиждень (перший триместр);

— з 14-го по 26-й тиждень (другий триместр);

— з 27-го по 40-й тиждень (третій триместр).

Перший розповідь у розділі кожного тижня присвячений, звичайно ж, розвитку плоду. Майбутні матусі можуть дізнатися, як росте малюк, зачатки яких органів з’являються у дитинки в певні дні, що вміє робити крихітка на певній стадії розвитку вагітності.

Далі, календар вагітності повідає не менш цікаву інформацію про те, що відбувається з організмом самої жінки. Зверніть увагу, що ці дані дуже важливі, оскільки допомагають самостійно розібратися в можливих «неполадки». А своєчасне виявлення проблеми і звернення за допомогою до лікаря, як відомо, допомагає уникнути серйозних ускладнень надалі.

Крім основних даних про стадії протікання вагітності зручного календаря можна дізнатися, коли і які аналізи необхідно здавати майбутньої матері, що означають всі ці аналізи, які методики обстеження передбачені в загальноприйнятій практиці акушерства і для чого вони призначені. Календар розповість про те, на якому терміні можна дізнатися стать дитини, які складності можуть виникнути зі здоров’ям матері і плоду, а також як допомогти собі уникнути можливих проблем. Більш того, за індивідуальним календарем вагітності можна розрахувати дату пологів, що, погодьтеся, є дуже важливим моментом для «потенційних» батьків.

Питання — відповідь

Якщо ви думаєте, що описом «фізіології» виношування дитини відомості в спеціальному посібнику» для вагітних обмежуються, ви глибоко помиляєтеся! У розділах календаря, присвяченим другого і третього триместру вагітності викладено багато корисної інформації, яка зацікавить не тільки мам, але і тат — адже для них народження дитини не менш відповідальний момент у житті.

Додатковими розділами інтерактивного календаря вагітності можуть стати форуми — цікава і корисна сторінка, так як в природі жінки закладено ділитися власними переживаннями та радощами з усіма «подружками». До речі, у календарі можна відшукати багато оповідань, присвячених пологах, а це і заспокоїть, і підготує майбутню матусю до майбутнього випробування.

Виходячи з усього вищесказаного можна зробити єдиний висновок: календар вагітності — це вірний супутник і надійний провідник по кожній тижні очікування народження малюка. Обов’язково заведіть собі такого помічника, і насолоджуйтеся кожною хвилиною свого дивного стану!

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні