Лікування жіночого безпліддя

Безпліддя… Для багатьох дівчат і жінок це слово звучить як вирок, адже вважається, що найважливіша місія жінки — забезпечити сім’ю здоровим потомством. На жаль, у зв’язку з численними несприятливими факторами, присутніми у сучасному світі, факторами, які негативно впливають на репродуктивні функції організму людини, дуже багато жінок просто не здатні зачати, виносити і народити здорову дитину.

Не поспішайте опускати руки і «ставити хрест» на своїй долі! Медицина сьогодні знаходиться на такому високому рівні, що для такого небажаного стану, як жіноче безпліддя, лікування є! І звертатися до небес для цього не доведеться!

Причини безпліддя

Основні причини безпліддя у жінок — незадовільний стан здоров’я. Становище може погіршитися поганою екологією, спадковістю або різними інфекційними захворюваннями. Наведемо лише кілька прикладів.

Гормональні порушення. Якщо у жінки спостерігається затримка менструального циклу, але тест на вагітність негативний, то їй просто необхідно звернутися до ендокринолога. Саме гормональні порушення — найперша причина безпліддя.

Спадковість і різні зовнішні чинники також нерідко стають причиною жіночого безпліддя.

Різні дефекти жіночих статевих органів. До них відносяться: наслідки абортів, пухлини, кісти яєчників або матки, травма матки, різні запалення, непрохідність маткових труб.

Неможливість завагітніти може бути викликана і поширюється сьогодні тенденцією до пізнього народження дитини, тобто віком жінки.

Методи лікування жіночого безпліддя

Безпліддям можна називати стан, коли зачаття не наступає протягом року або двох, при тому, що чоловік і жінка ведуть активне статеве життя і не охороняються ніякими засобами контрацепції. Сучасна медицина пропонує безліч методів лікування жіночого безпліддя, а також безліч альтернативних варіантів стати батьками — усиновлення, сурогатне материнство, штучне запліднення.

Планове зносини. Якщо ви і ваш партнер здали аналізи, які виявилися задовільними, а зачаття все ще не відбувається, швидше за все, проблема в неправильно розрахованої овуляції. Краще всього звернутися до фахівця, який допоможе вам скласти графік, де відзначить найбільш сприятливі для зачаття дні і навіть години.

Ще однією причиною неможливості завагітніти стає психологічний бар’єр. Офіційно медицина не може пояснити, чому у здорової пари не виходить зачати дитину. А якщо говорити неофіційно, то вважається, що дитина просто не хоче приходити в сім’ю, де панує напружена атмосфера або спостерігається психологічна несумісність партнерів. Тому вам з вашим партнером просто необхідно проконсультуватися у психоаналітика. Звичайно, для багатьох це звучить як марення, хоча в західних країнах такий підхід — норма для безплідних подружніх пар.

Ще один метод (більш реалістичний) — лікування безпліддя у жінок шляхом прийому гормональних препаратів. Досить ефективна методика, але застосовується лише при виявленні у жінки гормонального безпліддя. Які, в якій кількості і коли приймати препарати, що містять гормони — визначає лікар-гінеколог.

Самим «гарантованим» методом лікування безпліддя є штучне запліднення. Для того щоб «виростити дитину в пробірці», у жінки вилучається наскільки яйцеклітин, які згодом запліднюються спермою чоловіка (чоловіка-донора). Через три дні після успішного запліднення яйцеклітини поміщають в матку жінки.

Сприятливим вважається результат, коли вагітність закріплюється, плід починає нормально розвиватися, і через покладений термін у пари народжується здорова дитина. А може і двоє-троє малюків, що для методу штучного запліднення зовсім не рідкість.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні