Можна їсти диню при цукровому діабеті?

Чи можна вживати диню при такому підступне захворювання, як цукровий діабет? Безсумнівно, диня — фрукт досить «примхливий» у вживанні і за всіма параметрами диктує свої умови. Але в якості трофея ви отримаєте лікування від багатьох хвороб і маленький бонус — істинно райське насолоду. Наскільки корисна диня при цукровому діабеті і чи можна її взагалі вживати хворим?

Всім відомо, що цукровий діабет — досить складно протікаюча хвороба, яка передбачає під собою особливі обмеження в харчуванні. Що стосується недотримання складеного професійними дієтологами меню, то воно може призвести до непоправних наслідків, що відбиваються в підвищенні рівня цукру, різкого набору ваги, а також атеросклерозу та інших виснажливим хвороб. Ось чому дуже важливо назавжди відмовитися від таких продуктів, які відрізняються підвищеним вмістом вуглеводів і цукрів. І ось дуже важливо бути в курсі того, диня при цукровому діабеті вітається чи дієтологами? Солодкий і тане в роті фрукт подобається всім без винятку. Для здорової людини диня є щедрою кладезью вітамінів і мікроелементів. Крім цього, в ній міститься клітковина, яка необхідна для оптимальної життєдіяльності кишкового тракту.

Проте в цьому, на перший погляд необразливому фрукті у великій кількості міститься цукру, що і накладає обмеження на вживання. Їсти диню рекомендується лише через 2,5 години після головного прийому їжі і виключно в післяобідній час. При діабеті цей фрукт протипоказаний.

Вченими давно вже з’ясовано, що 105 гр. фрукта можна порівняти з одного хлібною одиницею. Втім, цукор, який у багатому кількості міститься в ній, не що інше, як фруктоза, то переварити таку велику кількість клітковини в дуеті з цукром є непосильним завданням для шлунка. Якщо ви часто і безмірно вживаєте цей «хитрий» фрукт, то це може призвести до збільшення вмісту цукру у вашій крові і різкого погіршення загального стану у хворих на діабет. Однак дієтологи повністю не виключають вживання цього «забороненого плоду». А для того щоб цукор в крові не збільшився, необхідно приймати цінний екстракт Тоути.

Ці прості рекомендації щодо вживання дині необхідно дотримуватися не тільки хворим на цукровий діабет, але і кожному члену сім’ї. Це дасть можливість уникнути виникнення хвороб і тримати вагу і цукор у нормі.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні