Нарощування вій в домашніх умовах

Нарощування вій — популярна нині косметична процедура. Ще б! Адже немає жодної жінки на світі, яка б не хотіла довгих, густих, пухнастих вій. Різноманітні салони пропонують свої послуги в цій непростій справі, але аж надто дорого виходить. А що якщо наростити вії в домашніх умовах?

Чи Реально це?

Так, якщо вже так хочете заощадити, можливо. Але тут є свої тонкощі. Не економте на всьому, купіть хороші вії, які мають сертифікат відповідності, а не ті, незрозумілого виробництва і якості, що продаються де-небудь на блошиному ринку. Такі вії, як їх не наклей, ніякого естетичного задоволення не принесуть. Краще всього піти в салон і купити вії там. Те ж саме стосується клею. Якісний клей проходить сертифікацію і відповідні тести на гіпоалергенність, і можна буде не турбуватися про ніжну шкіру повік.

Чи Легко це?

Відразу скажемо, що технологія нарощування війне з простих. Будьте готові до того, що з першого разу не вийде, тут, безумовно, потрібен досвід. Основні проблеми виникають на стадії безпосереднього приклеювання вій. Тут потрібно контролювати, щоб вії лягали рівномірно, не склеювалися до висихання з віями нижньої повіки, щоб клей не потрапляв в очі і на свої власні вії. І не забудьте, що на весь цей процес можна дивитися тільки одним оком.

Довго це?

Робота по нарощуванню займає у професійного майстра від півтора до двох годин. От і прикиньте, скільки приблизно піде часу у вас, якщо немає досвіду.

Що для цього потрібно?

Якщо зважилися на нарощування вій в домашніх умовах, в першу чергу запасіться терпінням. Ще вам знадобляться: самі вії (зібрані маленькими пучками або одиночні, довгі або середньої довжини — вирішувати вам), спеціальний клей, (прозорий або чорний, імітує підводку для очей), пінцет, дзеркало.

Що за чим

Першим ділом знімається весь макіяж, якщо він є. Далі, в салоні б вам запропонували знежирити шкіру повік спеціальним засобом, щоб вії трималися довше. Справа в тому, що будь-який жир зводить дію клею на ні, і шкірний — не виняток. Вдома ж ви можете хоча б просто ретельно вмитися з милом. Розкладіть перед собою вії так, щоб було сподручней їх захоплювати пінцетом, приготуйте клей. Дивлячись у дзеркало одним оком, захоплюйте одиночне вії або пучки пінцетом, акуратно занурюйте коріння в клей і прикладайте до самої основи власних вій верхньої повіки, починаючи з їх зовнішнього куточка — від скроні до носа. Весь час стежте, щоб вії нижньої повіки не заважали вам і не плуталися з новими віями. Якщо щось пішло не за планом, не відривайте вії силою, так можна травмувати шкіру повік. Змочіть тампон в будь-якому маслі, в ідеалі оливковою, і нанесіть його на місце приклеювання. Клей стане м’якше і вії легко зніметься. Цей спосіб застосовують, коли хочуть просто зняти обридлі або поріділі вії.

Тепер ви знаєте, що нарощування вій в домашніх умовах, досить складна і тривала процедура. Щоб полегшити собі шлях до краси, можете навчити нарощування свою подругу, і робити святковий макіяж вже один одному.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні