Наскільки ефективний омепразол при гастриті?

Число людей, що страждають гастритом, зростає в сучасному світі з кожним днем. Одночасно з цим з’являються нові методики лікування цього захворювання. Хтось користується рецептами народної медицини, хто довіряє тільки традиційним ліків. У цій статті розглянемо питання про те, як правильно застосовувати омепразол при гастриті.

Даний лікарський засіб зазвичай рекомендують пацієнтам, у яких діагностовано гастрит з підвищеною кислотністю шлункового соку. Активні компоненти «Омепразолу» приводять до нормалізації процесу секреції шлунка. Однак діє цей препарат не миттєво. Тому найчастіше його призначають у комплексній терапії гастриту, а ось для разової допомоги при гострих болях у шлунку він абсолютно не підходить.

Механізм дії омепразолу впливає на дозу і тривалість прийому препарату. Звичайна дозування Омепразолу — 1 капсула на день. Тривалість лікування вибирає лікар, виходячи з особливостей перебігу хвороби у пацієнта. Але, як правило, препарат приймають не менше двох тижнів. За цей час ефект ліки накопичується, і пацієнт відчуває значне поліпшення свого стану.

Весь курс лікування омепразолом повинен проходити під суворим контролем лікаря. Це дозволить уникнути виникнення можливих побічних ефектів від застосування препарату і дозволить пацієнту вчасно отримувати об’єктивну інформацію про хід лікування гастриту.

Ніколи не варто застосовувати омепразол при гастриті безконтрольно і нерегулярно. При цьому може виникнути тимчасове поліпшення самопочуття пацієнта, за яким може маскуватися перехід гастриту у виразкову хворобу або їх загострення. З цієї ж причини не рекомендується різко переривати курс лікування препаратом.

Омепразол для лікування гастриту у вітчизняній медицині застосовується вже давно, і за цей час він показав себе досить ефективним препаратом з мінімальною кількістю можливих побічних ефектів. Тому навіть при великій кількості сучасних препаратів для лікування гастриту використання омепразолу цілком доцільно і виправдано. Крім того, він вигідно відрізняється за ціною від своїх зарубіжних аналогів.

Незважаючи на складність і небезпека гастриту, його лікування можливо. Головне — вчасно звернутися до лікаря, пройти всі обстеження, здати аналізи і чітко виконувати рекомендації медиків, в тому числі стосовно прийому омепразолу.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні