Наскільки ефективний спазмалгон від головного болю?

Коли біль ломить скроні, пульсує в голові, то ліки стає засобом порятунку від цього неприємного стану. Багатьом допомагає спазмалгон від головного болю, він широко використовується при лікуванні больового синдрому.

Найчастіше цей препарат лікарі рекомендують застосовувати короткочасно, а для визначення істинної причини нездужання пройти обстеження.

Причини і типологія головного болю

Тривалий м’язову напругу, розумова перевтома, сильні емоції фахівці називають основними причинами «звичайної» головного болю у 9 з 10 людей. У цих випадках таблетка спазмалгону усуває неприємні симптоми.

Голова болить від тривалого сидіння в незручній для людини позі, при гормональних перебудовах, ПМС у жінок. Препарат і в цих випадках допомагає позбутися від страждань.

Рідше виникає мігрень — судинне порушення. Голова починає боліти не поступово, а різко, за типом «вибуху». Напад триває кілька днів. З допомогою однієї таблетки спазмалгону з таким болем не впоратися.

Аналгетичний ефект спазмалгону

Переваги спазмалгону перед цілим рядом інших анальгетиків — комбінування трьох активних речовин. Болезаспокійливі властивості обумовлені метамизолом натрію, питофеноном гідрохлоридом і фенпивериния бромідом.

  • Метамізол натрію є нестероїдних протизапальних лікарських препаратів. Він надає не тільки анальгетичну, але і протизапальну дію.

    Ефект полягає в зниженні утворення в організмі прозапальних сполук. В результаті больова чутливість знижується, зменшується активність у вогнищі запалення.

  • Питофенона гідрохлорид розслаблює гладкі м’язи, знижує тонус. Усуває больовий синдром, обумовлений спазмом мускулатури.
  • Фенпивериния бромід має дію, схожу з впливом питофенона гідрохлориду.

Корисна порада! виборі знеболюючого засобу віддати перевагу спазмалгону можна по ряду причин. Комплексна дія речовин у його складі усуває спазми судин, чинить аналгезуючу, спазмолітичний, жарознижувальний вплив.

Дозування препарату «Спазмалгон» від головного болю повинен призначити лікар. Аптеки відпускають ліки без рецепта.

Лікування головного болю — комплексна проблема

Якщо людина довго зберігає одне положення, його спина і шия затікають. Скорочується кровотік в судинах, клітин і тканин елементарно не вистачає кисню, з них не видаляються продукти метаболізму.

У цих ситуаціях, а також при стресі, перенапруженні виникає «звичайна» головний біль, при якій допомагає навіть одна таблетка спазмалгону. Його аналгетичну дію можна відчути через 20-40 хвилин.

В якості профілактики головного болю необхідно чергувати навантаження на різні групи м’язів, повноцінно відпочивати та регулярно харчуватися. Полегшує головний біль дихальна гімнастика, різні духовні практики.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні