Пологи за кордоном: дорого, але зручно і безпечно

Ще якихось 100-150 років тому навіть такого поняття як «пологовий будинок» не було. Всі жінки народжували тільки вдома. Це було природно, зрозуміло, загальноприйнято. Хоч далеко не завжди закінчувалося благополучно як для породіллі, так і для новонародженого. Сьогодні ж домашні пологи — рідкість. Більш того, якщо сімейна пара з Росії, України та інших країн колишнього СНД може дозволити собі пологи за кордоном, то вона неодмінно скористається такою можливістю. І це не дивлячись на те, що народження дитини в чужій країні — захід досить дороге, клопітка, в деякій мірі навіть ризикована.

Що ж спонукає наших співвітчизниць народжувати за кордоном? Заради чого вони готові викладати чималі гроші? Відповісти на ці питання, з одного боку, зовсім нескладно. Якість медичного обслуговування, рівень розвитку медицини, умови, створювані для породіль в клініках країн Європи, ставлення медперсоналу до пацієнткам набагато краще, ніж у нас. З цим важко посперечатися, і це безумовний плюс пологів за кордоном.

Але! З іншого боку, без «підводних каменів» тут теж не обходиться. Так що, перш ніж планувати пологи за кордоном, потрібно детально розглянути всі аспекти такого кроку.

Як організувати пологи за кордоном?

Найпростіше рішення задачі, як організувати пологи за кордоном, — це довірити всі клопоти від початку і до кінця посередницької організації, що займається наданням подібних послуг. Такою організацією може бути або туристична компанія, або вітчизняна клініка, яка уклала договір з медичними центрами за кордоном.

Природно, послуги посередників доведеться оплачувати. Якщо подружня пара не обмежена в коштах — це оптимальний варіант, що рятує майбутніх батьків від зайвих турбот.

У разі самостійної організації поїздки за кордон, потрібно зробити наступні кроки:

1) Вибрати клініку. Зв’язатися з нею через інтернет, зателефонувати або написати листа. Викласти докладно, які послуги ви хотіли б отримати, з обов’язковим урахуванням довідок про стан здоров’я майбутньої матері. У відповідь вам нададуть умови договору і приблизні ціни на пологи за кордоном в даній клініці.

2) Оформити всі необхідні для в’їзду і проживання в обраній країні документи. При цьому вагітна жінка обов’язково повинна стояти на обліку в клініці у себе на батьківщині.

3) Оформити візу (від 2-х місяців до півроку) для самої породіллі та для осіб, що супроводжували її у поїздці. Якщо на руках у вас буде виклик з клініки, в якій відбудеться народження дитини, отримати візу буде набагато простіше.

4) Купити квитки на літак. Особливу увагу слід приділити умовам перельоту вагітних жінок на літаках даної авіакомпанії. Деякі авіаперевізники можуть не допустити до перельоту жінку з терміном вагітності більше 6-ти місяців, інші ж дозволяють літати пасажиркам навіть на 32-36 тижні вагітності. Певні обмеження існують і для перельотів з новонародженими дітьми — не забудьте заздалегідь з’ясувати і цей момент.

5) Подбайте про житло в країні тимчасового перебування. Перед пологами за кордоном вам доведеться провести мінімум місяць, так і після народження дитини теж має пройти якийсь час, ніж ви повернетеся додому. Тому питання житла — дуже важливий.

6) заздалегідь Зберіть усе необхідне, щоб оформити документи після народження малюка. Вимоги законодавства деяких країн такі, що вас або вашої дитини можуть не випустити за її межі без належних документів. Поставтеся до цього питання максимально відповідально.

Ціни на пологи за кордоном

Вартість пологів у клініках за кордоном може суттєво відрізнятися. Тут все залежить від особливостей самого процесу розродження, а також умов перебування матері та дитини у стаціонарі. Будьте готові до того, що за кесарів розтин доведеться заплатити на $ 3-5 тисяч дорожче. У разі ускладнених пологів за кордоном теж доведеться доплачувати додатково.

Найнижча вартість на пологи за кордоном в США — $ 3-5 000. Плюс, переліт та проживання. Підсумкова сума — від $ 10 000.

Народжувати в клініках Німеччини дещо дорожче — $ 9-15 000. У разі необхідності надання інтенсивної допомоги новонародженому ця сума може збільшитися в кілька разів.

Пологи в Ізраїлі коштують $ 6-12 000 у звичайній клініці і до $ 30 000 в спеціалізованих центрах з готельними корпусами для супроводжуючих осіб

Дорожче всього народжувати за кордоном у Швейцарії — від $ 20 000. Але в якості бонусу ви отримуєте чудові умови перебування і мальовничі альпійські краси навколо.

Який варіант віддати перевагу — вирішуєте тільки ви. Головне, щоб все пройшло добре, і в результаті на світло з’явився міцненький здоровий малюк.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні