Природні способи збільшення грудей

90-60-90 — під цими цифрами ми давно звикли розуміти ідеальні пропорції жіночого тіла. Хоча ці цифри лише статистика, а статистика, як ми знаємо, часто брешемо, багато жінок оцінюють себе неправильно, відштовхуючись від цих цифр. Реальність така, що дуже малий відсоток жінок має ідеальну груди.

Однак, це не заважає іншим з прагнення до ідеалу шукати способи збільшити груди. Ці жінки пробують все, починаючи від грудних імплантатів, закінчуючи різними кремами і таблетками, виробники яких обіцяють бажане збільшення грудей, але які насправді можуть мати шкідливі побічні ефекти.

Слід мати на увазі, що розмір грудей залежить від рівня гормонів. В деяких випадках збільшення грудей не завжди можливо. Однак є деякі натуральні способи, які допоможуть візуально збільшити груди, зробити її більш пружною і привабливою.

Порада 1:

Робіть вправи, в яких задіюються м’язи грудей. В цьому плані дуже корисними є віджимання і підйом штанги з положення лежачи. Ваша груди розташована над м’язами грудей, тому, коли ці м’язи стають більш рельєфними, груди теж візуально здається більше. Крім того, накачаний прес покращує поставу, і груди також стає більш помітною.

Порада 2:

Масажуйте груди два рази в день з оливковою олією. Хоча олія саме по собі не має властивості, що збільшують груди, масаж стимулює молочні залози, а стимуляція з часом викликає зростання грудей.

Порада 3:

Спіть більше. Сон покращує ваш метаболізм, який, у свою чергу, допомагає організму краще працювати. Гормональний фон також нормалізується. Недолік сну, навпаки, порушує всі функції організму.

Порада 4:

Додайте в раціон необхідні продукти. Якщо у вашому організмі не вистачає певних гормонів, ви можете надолужити їх недолік, вживаючи в їжу продукти, які містять природні гормони, відомі як фітоестрогени. До таких продуктів відносяться: фенхель, пажитник і дикий ямс. Вживаючи ці продукти регулярно, можна побачити ефект вже через кілька тижнів.

Порада 5:

Купуйте якісні добре підтримують бюстгальтери. Правильно підібраний бюстгальтер підкреслить красу грудей незалежно від її розміру. Якщо ви хочете злегка збільшити візуально свою груди, вам підійдуть бюстгальтери з тонкою поролоновою або силіконовою вставкою. Однак, якщо ви хочете справити приголомшливе враження, ваш вибір — бюстгальтер з пуш-ап ефектом.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні