Пронос і температура у дорослого. Що робити і як лікувати?

У більшості випадків такі симптоми, як пронос і температура у дорослого є наслідком вживання в їжу неякісних або зіпсувалися продуктів. Однак нерідкі випадки інфекційних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Корисна порада! навіть якщо Ви абсолютно впевнені в тому, що нічого серйозного не сталося, в будь-якому випадку краще перестрахуватися і негайно звернутися до лікаря, оскільки пустивши все на самоплив і не проводячи ніякого лікування, наслідки можуть бути чреваті зневодненням, що саме по собі вже небезпечно для організму.

Досить поширеними інфекційними захворюваннями є кишковий грип та вірусний гепатит. Обидва ці захворювання мають схожу симптоматику, як і при харчовому отруєнні, і без спеціального медичного обстеження неможливо встановити точний діагноз.

Тому займатися самолікуванням у подібних випадках може бути дуже небезпечно, оскільки існує великий ризик запустити захворювання.

Лікування в домашніх умовах

У тому разі, коли після проведення повного обстеження лікар виключив наявність важких патологій, лікування можна проводити і в домашніх умовах. Так як організм в цей період втрачає багато рідини, хворому показано рясне пиття.

Можна просто пити теплу кип’ячену злегка підсолену воду або чай з додаванням лимона. Однак слід уникати вживання фруктів, овочів і соків, які можуть дратувати і без того ослаблений шлунок.

У будь-якому випадку пронос і температура у дорослого супроводжуються також загальною слабкістю і втратою апетиту. Не варто насильно впихати в себе велику кількість їжі, ослаблений шлунок може просто з цим не впоратися, що плюс до всього викличе ще нудоту і блювоту.

Буде досить невеликої кількості відвареного рису без додавання будь-яких жирів, злегка підсушеного білого хліба або звареного круто яйця. Ці продукти мають закріплюють властивостями і призупинять діарею.

Що повинно бути виключено?

Категорично не рекомендується в цей період вживання спиртних напоїв і міцної кави. Також не слід приймати препарати типу иммодиум, так як вони не мають абсолютно ніякого впливу на збудника інфекції, а тільки лише призупиняють діарею.

Справа в тому, що за рахунок розрідження стільця, організм, таким чином, намагається швидше вивести з себе всілякі токсини, а подібні препарати тільки йому у цьому перешкоджають. Краще приймати активоване вугілля, який додатково до цього поглинає і нейтралізує токсини.

Рекомендується також попити відвар з кори дуба, який надає кріплять вплив або такі порошкові соляні розчини, як гастроліт і регедрон, відновлюють електролітний баланс в організмі.

Що кажуть лікарі про діарею?

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні