Що краще пити при клімаксі?

У житті кожної жінки обов’язково настає період змін і певної перебудови в організмі. І дуже важливо правильно зустріти цей період і бути до нього підготовленої хоча б теоретично.

Клімактеричний період багатьох вибиває з колії, здається, життя закінчується, і попереду немає нічого радісного і позитивного. Фізичний та психологічний стан у багатьох досить важке. Однак це всього лише черговий період змін в організмі, він пройде, а поки він триває необхідно з максимальною користю допомогти своєму організму його пережити.

Цілюща волога — необхідно як можна більше пити рідини

Багато хто починає замислюватися, що пити при клімаксі, ніж полегшити свій стан?

Це можуть бути препарати, призначені лікарем, а можуть бути лікарські засоби, даровані самою природою. Адже наші предки вміли переживати цей складний період, звертаючись до природи за допомогою, і успішно його переживали.

Одна з ознак настання менопаузи — це зменшення кількості води і як наслідок в’янення шкіри. Фахівці рекомендують у цей період пити якомога більше рідини, це може бути джерельна вода, компоти, соки або кисломолочні продукти. За умови нормальної роботи нирок фахівці дають рекомендації жінкам випивати не менше 2 літрів води в добу.

Лікарські трави при клімаксі

З настанням менопаузи відбуваються різкі коливання з настроєм. Роздратування може змінюватися сміхом чи сльозами, апатія, пригніченість і інші складові поганого настрою змінюються дуже різко і непередбачувано. Всьому виною гормональна перебудова, що відбувається в організмі.

Позитивний ефект дає прийом препаратів, що містять екстракт звіробою. Причому ця лікарська трава не дає звикання. Депресивні стани досить м’яко усуваються. Також можна заварювати вітамінний чай з таких компонентів: ромашки, коріння валеріани, м’ята перцева, всі інгредієнти беруться в рівних частинах і заливаються окропом. Після того як чай настоїться він готовий до вживання.

Немає корисніше продукту, ніж мед. Його можна додавати в їжу, кожен день в невеликих кількостях, він прекрасно впливає на імунну систему і містить безліч корисних для організму речовин.

І, звичайно ж, не слід забувати про фізичних навантаженнях і гарному настрої, погані думки необхідно відганяти від себе, а думати про прекрасне. Життя адже така дивна штука!!

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні