Що може означати біль у лівому підребер’ї спереду?

Часто пацієнти, які далекі від знань анатомічних особливостей організму, задають такі запитання лікарям, які засновані виключно на скаргах до місцевих больовим відчуттям. Приміром, досить часто можна почути обурення з приводу того, що у того чи іншої людини періодично виникає біль в лівому підребер’ї спереду. Як правило, навіть досвідчений лікар не зможе відразу ж діагностувати хворобу, так як в цій області тулуба розташований не один внутрішній орган, який може турбувати хворого з абсолютно різних причин.

Як відомо, ближче до лівого підребер’я розташовуються такі життєво важливі органи, як шлунок, діафрагма, серце, підшлункова залоза і селезінка. Крім того, біль в цій області може свідчити і про проблеми з кишечником або нирками.

У тому випадку, якщо больовий синдром пов’язаний безпосередньо з шлунком, то такі відчуття практично завжди супроводжуються нудотою, блювотою, відрижкою і втратою апетиту. Крім цього, людина може переживати відчуття тяжкості та дискомфорту.

Якщо проблема криється в ураженні тканин легенів, то больові симптоми найчастіше виникають у вигляді характерною пульсації і її усиливании при кожному наступному вдиху. Як правило, при нечастому виникненні таких відчуттів особливо турбуватися не варто, так як, швидше за все, в організмі просто утворився незначний вогнище запалення, який усувається з допомогою спеціальних медикаментозних препаратів. Однак якщо болі з’являються регулярно і з особливим зусиллям, то це може свідчити про розвиток пухлини селезінки або шлунка.

Крім усього іншого, біль у лівому підребер’ї спереду, яка характеризується гострими відчуттями, перехідними в спину, в область лівої лопатки або руки, вказує на виникнення інфаркту міокарда.

Варто також зазначити, що для неприємних відчуттів у поданій області, характерно і небезпечне збільшення селезінки, яка може в будь-який момент прийти до розриву. Найчастіше при такій гострій проблемі, біль супроводжується певним посинінням живота в пупкової області, що говорить про сьогодення протіканні внутрішнього крововиливу. У цьому випадку больовий синдром можна зняти за допомогою холодного компресу, а людину потрібно терміново доставити в медичну установу для подальшого лікування чи навіть операції.

Таким чином, щоб виявити справжню причину виникнення неприємних відчуттів у лівому підребер’ї, потрібно не тільки зрозуміти характер самої болю, але і особливо звернути увагу на загальний стан організму і інші проявилися симптоми.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні