Таблетки від головного болю. Назви найбільш ефективних препаратів.

Сучасний світ оточує кожну людину численними проблемами: погана екологія, неправильне харчування, стреси. На ряду з цим можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, що характеризуються «хворобою мегаполісів» (великих міст).

Головний біль є наслідком подібного способу життя. З цим захворюванням стикаються майже всі.

Корисна порада! появу головних болів необхідно проконсульироваться з лікарем, адже вони можуть свідчити про наявність серйозного захворювання. Справитися з неприємними відчуттями не завжди виходить швидко і легко.

Сучасні лікарські препарати готові прийти на допомогу, але лише тимчасово полегшивши больові відчуття.

Познайомимо вас з найбільш популярними знеболюючими засобами.

Найбільш ефективні препарати

Таблетки від головного болю, назви:

  • ацетилсаліцилова кислота (по-іншому аспірин) — найпоширеніший лікарський препарат, який повинен знаходитися в кожній аптечці;
  • парацетамол — жарознижуючий і знеболюючий засіб, допомагає швидко зняти біль і спазм (підходить навіть для дітей, дуже часто присутня в суспензіях і сиропах);
  • анальгін — болезаспокійливий і протизапальний препарат, ефективний при сильних головних болях і мігрені;
  • цитрамон — лікарський препарат, назначающийся людям, що страждають зниженим тиском. Маючи у своєму складі кофеїн «Цитрамон» швидко знімає спазм та біль судин головного мозку;
  • ібупрофен — знеболюючий засіб, знімає запалення і набряк.

Яка буває біль?

Як це ні дивно, біль в голові теж буває різною. Одні люди помічають тупий біль, інші констатують гостру. Підбір таблеток у таких випадках строго індивідуальний і залежить від особистих переваг кожного.

Яке б лікарський засіб від головного болю ви не вибрали, не варто ним зловживати. Незважаючи на всю безпека сучасних таблеток від головного болю і відсутність побічних ефектів, одноразовий прийом вищезазначених лікарських засобів не повинен перевищувати 1-2 таблетки. Запивати будь-які ліки слід тільки водою.

Корисна порада!Якщо больові відчуття не проходять, або навіть посилюються, слід неодмінно звернутися до лікаря, який зробить комплексне обстеження голови.

Сучасні засоби, що швидко знімає головний біль — зручні і незамінні супутники кожної сучасної людини. Вони швидко прийдуть на допомогу і допоможуть впоратися навіть з самої нестерпним болем.

Як розпізнати кластерну головний біль, мігрень і головний біль напруги?

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні