У чому користь молодого зеленого часнику?

Часник, як і цибуля, є дуже поширеним рослиною, уживаних у їжу. Його відрізняє досить специфічний смак і аромат. Він містить біологічні активні органічні сполуки, які підкреслюють його незвичайний смак. Для приготування їжі беруть зубчики або часточки цибулин часнику.

Крім цього, в кулінарії вітається і зелений часник (молодий): його стрілки і листя. Зелений часник першим стало вживати населення Індії. У давні часи формування стародавньої цивілізації без нього не обходилася і народна медицина.
 
У чому його користь?
Його унікальні смакові, а також і цілющі властивості були знайомі людям значний час тому. Римляни і греки, єгиптяни і араби, євреї знали про величезну користь, яку міг принести часник для організму людини. Тому вже в ті часи рослина було неймовірно затребуваним. Знайдені стародавні рукописи, в яких описано понад 800 лікувальних засобів, виготовлених на базі часнику.
 
На Русі зелений часник теж знають здавна. Його молоді зелені листочки використовували як засіб від авітамінозу. Саме пагони зеленого часнику можна першими помітити на грядках садівників.
 
Калорійність рослини дуже низька (40 Ккал) на 100 грамів продукту. Цей рівень калорійності зеленого часнику, а також досить велика кількість мінералів і вітамінів легко дозволяє вважати продукт і дієтичним і лікувальним. При його регулярному вживанні він швидко впливає на організм в цілому. Вчені довели, що користь для здоров’я людей набагато більше від такого часнику, ніж від зеленого лука. Його цибулини містять рослинний білок, причому в рекордних кількостях. Його вузькі і довгі листки містять багато вітаміну С більше, ніж пір’я зеленої цибулі. Його разом зі щавлем можна вирощувати і вживати цілий рік.

Зелене листя виділяють у повітря фітонциди. В цій зоні не здатні розвиватися і розмножуватися збудники різних захворювань. Серед усього числа культурних рослин не знайти таких же, мають величезний коло застосування рослин, як часник. Часник дуже багатий кальцієм і йодом. За вмістом заліза він не поступається зелених яблук. Своєрідний запах надають часнику сполуки сірки. Ефірне масло зеленого часнику насичене антибіотиками, здатними придушити розвиток багатьох мікробів і бактерій. Городники його висаджують близько інших культур, попереджаючи ці рослини від захворювання. Зелені молоді листочки багаті ще й цукрами. Вживати їх бажано у свіжому вигляді.
 
Багато століть вже використовують це дивовижне рослина в лікувальних цілях. І по даний час дослідження вчених підтверджують його цілющу силу. Вчені всього світу говорять про те, що зелений часник здатний боротися з величезною кількістю хвороб і діє дуже ефективно.
 
Основні корисні властивості:

 • Сприяє значному поліпшенню роботи травної системи
 • Надає дію на зниження цукру в крові
 • Знижує досить швидко підвищений артеріальний тиск
 • Здатний працювати як жовчогінний, сечогінний, потогінний засіб
 • Не дозволяє розвиватися онкологічних новоутворень
 • Покращує роботу органів дихальної системи
 • Виступає як протиглисний і антисептичний засіб
 • Покращує кровообіг в головному мозку
 • Вважається ранозагоювальну і знеболюючим засобом
 • Вчені США вже довели, що зелений часник здатний знищувати клітини гліобластоми. Це неподдающаяся лікування пухлина мозку. Препарати, створені на основі зеленого часнику, відмінно справлялися зі знищенням злоякісних ракових клітин.
   
  Де взяти свіжий зелений часник?
  Підготуйте звичайний грунт. В магазині купите часник, краще вже проклюнувшимися росточками. Розділивши голівку на зубчики, посадіть їх у грунт. Поставте ємність в тепле та досить світле місце, полив повинен бути помірним. Через тиждень ви вже зможете вживати молодий зелений часник. Його треба зрізати ножем і відразу класти в салат або інше блюдо. Посипте варену картоплю дрібно нарізаним часником. Повірте, ця страва припаде абсолютно кожному за смаком. Приємного апетиту!

  Добавить комментарий

  запис в діагностичні центри України
  Поле обязательно для заполнения
  Поле обязательно для заполнения
  Запис здійснюється через сервіс Лікарні