Від чого може бути біль за грудною кліткою?

Турбує біль за грудною кліткою? Давайте спробуємо розібратися в причинах цього болю і дізнаємося, як можна зняти цю біль.

Гострий біль в області грудної клітини — це один з найважливіших симптомів багатьох захворювань. Біль під грудною кліткою може бути симптомом як незначних проблем, таких як, наприклад, нетравлення, а також і більш серйозних, це інфаркт міокарда або напад стенокардії. У будь-якому випадку необхідно дуже пильно ставитися до виникнення таких болів, особливо якщо вони пов’язані з фізичними навантаженнями або ж стресовими ситуаціями.

І так, розглянемо деякі причини болю:

— хвороби серця ;

— інфаркт міокарда, перикардит, стенокардія. При стенокардії біль менш інтенсивний, ніж при інфаркті міокарда, значно менш тривала, триває найчастіше не більш ніж 10 — 15 хвилин і не може тривати годинами. Зазвичай знімається в спокої при прийомі нітрогліцерину;

— судинні захворювання;

— захворювання дихальних органів ;

— плеврит, пневмонія;

— проблеми з органами травлення ;

— виразка, грижа, езофагіт;

— хвороба опорно-рухового апарату ;

— грудний радикуліт, травми та забиття грудної клітки;

— також частою причиною болю такого характеру є утворення жовчних каменів (холелітіаз, холедохолітіаз).

Жовчні камені — кристалічні освіти, які розташовуються в жовчному міхурі або жовчних проток. Іноді, жовчні коліки помилково приймають за інфаркт міокарда або стенокардію.- невроз.Как бачимо, причиною болю можуть бути досить велику кількість захворювань. Тому краще всього щоб дізнатися справжню причину необхідно невідкладно звернутися за допомогою до лікаря. Але якщо немає можливості швидко звернутися до лікаря, а біль не проходить, то спробуйте зменшити цю біль. І так, як зняти цей біль? Найголовніше, це забезпечити хворому повний спокій. А далі необхідно прийняти знеболюючі препарати. Також, щоб зняти напругу з м’язів, прикладіть щось гаряче (грілку, наприклад). Але якщо болі не проходять, то самолікування це не варіант. У такому разі потрібно провести повний огляд організму, провести необхідні обстеження, щоб визначити причину і призначити лікування.

Пам’ятайте, необхідно обов’язково регулярно відвідувати лікаря і проводити необхідні дослідження. Будь-яку, навіть найскладнішу, проблему з вашим здоров’ям краще попередити або перемогти хворобу на ранніх стадіях. Будьте здорові!

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні