Від чого може з’явитися ком у горлі і відрижка?

Іноді людина помічає, що у нього досить часто став з’являтися ком у горлі і відрижка. Для того щоб позбутися від виникнення цього неприємного явища потрібно з’ясувати причини, по яких воно виникає.

Справа в тому, що виникнення кома в горлі і подальшу відрижку може супроводжувати почуття болю в ділянці потилиці і шиї, дихання стає утрудненим, а значить, цю проблему не можна залишати без уваги.

Причини появи

Нерідко подібне відчуття виникає після перенесеного стресу. Під впливом депресивного стану, переживань і хвилювань м’язи напружуються, і в горлі відчувається ком, який зникає відразу, після того як напруга спадає і людина заспокоюється. Для того щоб вирішити цю проблему потрібно створити для свого організму максимально комфортну і спокійну атмосферу.

Іноді ком у горлі і відрижка можуть з’явитися відразу після прийняття їжі. Однак це можливо в тому випадку, якщо людина страждає від якого-небудь захворювання, пов’язаного з шлунково-кишковим трактом.

В даній ситуації неприємне явища буде супроводжуватися печією і почуттям кислого присмаку в роті. Помітивши ці симптоми потрібно звернутися до лікаря. Можливо, мова буде йти про такий діагноз як звичайний гастрит. Для вирішення проблеми знадобиться підібрати відповідну дієту і медикаменти.

Наступна причина, по якій може виникнути ком у горлі і подальша відрижка — це порушення функцій щитовидної залози. У даному випадку варто з’ясувати, що до цього призвело: нестача йоду в організмі, дифузний токсичний зоб або запальний процес в щитовидній залозі. Для вирішення проблеми необхідно приймати (за вказівкою лікаря) ті препарати, що містять йод. Завдяки ним хворобливий стан має стабілізуватися.

Остеохондроз шийного відділу хребта також може спровокувати виникнення відрижки і кома в горлі. При такому діагнозі метод лікування повинен призначати тільки лікар. Те ж саме стосується захворювання у вигляді вегето-судинної дистонії, при якій також зазначається виникнення описуваних неприємних явищ у вигляді клубка в горлі і відрижки.

При раку горла вони також можуть з’являтися. При цьому людина починає страждати не тільки від грудки в горлі і відрижки, а також від сухого кашлю поперхиваний під час прийому їжі. Лікування проводиться за допомогою хірургічного втручання. Таким чином, видно, що причини утворення кома в горлі і відрижки можуть бути самими різними і без допомоги лікаря складно буде обійтися.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні