Вони такі різні — ознаки вагітності до затримки!

Є, звичайно, особливі жінки, які відчувають настала вагітність через тиждень після зачаття. Але більшість представниць прекрасної статі поки не настане затримка ні про що не підозрюють. Але дізнатися про щасливу подію хочеться якомога раніше! Тому представляємо вашій увазі ознаки вагітності до затримки, які, до речі, складно не помітити.

Схоже, що ви вагітні?

Якщо у вас часті позиви до сечовипускання, і вночі доводиться вставати в туалет по кілька разів, є шанс, що це той самий випадок — зачаття відбулося. Виною такого ознаки вагітності є підвищення гормонального рівня в організмі жінки. Саме гормони можуть викликати часте сечовипускання.

«Симптомом» перших термінів вагітності може стати стан, коли ви швидко стомлюєтеся, відчуваєте себе млявим протягом всього дня. Хочеться постійно спати. Нічого дивного в цьому немає, адже саме сонливість вважається найпершим ознакою вагітності. Пов’язано це насамперед з підвищенням рівня гормону прогестерону.

Пропустити такий ознака, як нудота, вам навряд чи вдасться. Ранкова нудота — ознака скорого материнства. До речі, це неприємне відчуття з’являється не тільки вранці. Багато жінок, які відчувають вранці неприємне стан нудоти, навіть протягом дня не можуть від нього позбавитися. Але! Якщо нудить практично всіх вагітних, то блювота буває тільки у половини майбутніх мам.

Перевірте свою груди. Рання ознака вагітності — зміни молочних залоз. Груди стає більше, з’являються больові відчуття або поколювання. Шкіра околососочных ореолів може почати темніти. При настанні вагітності груди наливається і на дотик стає твердою. Збільшення грудей при цьому сильніше, ніж перед початком менструації.

Через пару-трійку днів після зачаття може з’явитися стійке відраза практично до будь-якої їжі. При думці про смаженому м’ясі вас відразу нудить. Ви проходите, затискаючи ніс повз китайських ресторанчиків. Ваші смакові уподобання змінилися. Візьміть на замітку ці ознаки вагітності до затримки менструації, зумовлені підвищенням рівня гормонів в організмі.

Будь-які неприємні запахи (і звичайні в тому числі) під час вагітності викликають огиду. По можливості уникайте неприємних запахів, а особливого тютюнового диму, шкідливого для майбутньої дитини.

І, нарешті, частий симптом, що супроводжує вагітність, — перепади настрою. Навіть до затримки «примхливість» жінки може стати нестерпним, причому для неї самої це стан буде таким же незбагненним, як і для оточуючих.

Що відбувається?

Після зачаття, через деякий час, яйцеклітина (вже запліднена) проникає в порожнину матки. Це може спровокувати кров’янисті виділення, які зазвичай з’являються у двотижневий строк після настання вагітності.

Кровотечі можуть супроводжуватися судомами. За відчуттями вони нагадують спазми під час менструації, тому багато жінок подібні ознаки вагітності до затримки помилково приймають за початок «критичних» днів.

Зачаття, швидше за все, успішно відбулося, якщо у вас з’явилися білі, молочні виділення з піхви. Зазвичай такі виділення безпечні і не вимагають спеціального лікування. Пояснюється подібна клінічна картина потовщенням стінок піхви відразу після зачаття.

На замітку: виділення, що супроводжуються неприємним запахом, печінням і сверблячкою є симптомами бактеріальної або дріжджовий інфекції. У цьому випадку потрібно звернутися до лікаря.

Свої індивідуальні особливості має кожна жінка, але, незважаючи на це, ознаки починається вагітності для багатьох майбутніх матусь загальні:

·підвищення сонливості і втоми;

·прискорене сечовипускання;

·ранкова блювота і нудота;

·збільшення молочних залоз і зміна області навколо сосків;

·зміни смакових пристрастей;

·відраза до їжі;

·непереносимість запахів;

·перепади настрою.

Прислухайтеся до себе і перевірити — а раптом ви і правда вагітні?

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні