Як лікувати хворобу паркінсона і чи це можливо?

Існує, принаймні, кілька способів лікування цього захворювання. Варто також відзначити, що лікування можливе тільки під жорстким контролем лікаря і з дотриманням багатьох чимало важливих правил і інструкцій. Розглянемо, як лікувати хворобу Паркінсона на дому, як з допомогою ліків, так і з допомогою самостійного догляду за станом здоров’я. Даний метод дасть можливість адаптуватися до хвороби і залишатися якнайдовше незалежною людиною.

Лікарські препарати.

Медичні препарати або таблетки для лікування хвороби призначаються тільки лікарем і з особливими інструкціями. Важливо не ігнорувати призначений час прийому, адже найменше відхилення може спричинити за собою ускладнення і перевести лікування в графу — не ефективне і не безпечне. Важливо знати, що найменше зменшення або збільшення дозування, а також повне припинення препаратів без відома і дозволу кваліфікованого лікаря, може спровокувати появу складних симптом і бути вкрай не безпечним для життєдіяльності хворого. Якщо, здається, що препарат не діє на поліпшення, то ні в якому разі не варто припиняти прийом — це може тільки ускладнити лікування.

Також, варто зазначити, що дія деяких препаратів буде не ефективним при прийомі одночасно з багатої на білок їжею, наприклад: м’ясом або сиром. На ранній стадії ліки приймаються під час їжі, а на більш пізній за годину або через два. На пізніх стадіях для пересування може знадобитися тростину або ходунки.

Тепер розглянемо, як лікувати хворобу Паркінсона будинку, а саме підтримувати стан здоров’я без прийому медикаментів.

Для підтримки організму потрібно дотримуватися деякі аспекти, а які саме-читайте далі:

— Зміна та адаптування домашньої обстановки. В будинку або квартирі варто розставити меблі і великогабаритні предмети побуту так, що б ви могли, пересуваючись дотримуватися і спиратися на них.

— Здорове харчування. Варто вживати здорову їжу, правильно і збалансовано харчуватися. В повсякденний раціон варто додати побільше фруктів, овочів і готувати різноманітні каші. Також корисно вживати пісні сорти м’яса, молочні продукти з низьким відсотком жирності і рибу. Не обійтися і без бобових і злакових.

— ЛФК. Фізичні вправи навіть найпримітивніші, принесуть свою важливу користь, як на перше, так і пізніх стадіях хвороби.

— Покращення мовних навичок. Варто не забувати вчасно, відвідувати логопеда або по можливості домовитися про домашніх заняттях.

— Депресія. Найголовніше в лікуванні та підтримки в оздоровленні організму — не падати духом. При прояві почуття самотності, розчарування, пригнічення варто відразу ж звернутися за допомогою до родичів чи близьких друзів. Не варто опускати руки і падати. Головне боротися з хворобою і не давати їй себе задушити.

— Деменція. Це — помутніння свідомості, втрати пам’яті і розуму. Проявляються такі симптоми на останніх стадіях хвороби Паркінсона. На даний момент існують медикаменти, які допоможуть у лікуванні таких проявів.

Для збереження свого здоров’я при хворобі Паркінсона варто застосовувати всілякі, дозволені лікарем, способи і зусилля. Велика емоційна допомога хворому надходить саме від рідних і близьких.

Повноцінно харчуйтеся, відпочивайте з розумом розмірено израсходуйте енергію і не падайте духом!

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні