Як підвищити імунітет в домашніх умовах?

Якщо вас відвідують вірусні інфекції частіше, ніж чотири рази на рік іл ви дуже довго відновлюється після перенесеного захворювання, значить, ваша імунна система потребує капітального ремонту. Можна піти в аптеку за вітамінами, можна відвідати лікаря, а можна прийняти заходи будинку, які виявляться набагато дешевше, але не менш дієвими.

Як підвищити імунітет в домашніх умовах? Перш за все, відвідати лікаря-імунолога, оскільки саме він оцінить стан імунітету, щоб не упустити випадок, коли треба серйозно лікуватися і медпрепаратами. Після треба просто слідувати рекомендаціям, адже ще Гіппократ вважав, що вилікувати людину без його діяння не можна.

Треба починати активно рухатися, так як більшість працюють сидячи в офісах. Якщо є час і гроші, можна піти в басейн або на фітнес, але звичайна ходьба хвилин хоча б тридцять, та на свіжому повітрі, допоможе не тільки імунній системі, це буде сприяти зниженню зайвої ваги. І ще підніметься настрій.

Необхідно нормалізувати сон обов’язково. Для нормального самопочуття дорослому потрібно спати 8 годин. Якщо недосипати постійно, проблеми зі здоров’ям прийдуть обов’язково. Також треба шкідливі звички залишити в минулому. Відкриттів тут ніхто не робить, але постійна інтоксикація організму і порушує сон, і вітамінний баланс, і роботу імунної системи.

Харчування має бути правильним, і для цього найкращі продукти ті, що виросли в районі проживання. Кисломолочні продукти обов’язково треба їсти, м’ясо також треба включати в раціон обов’язково, і краще не жирне. Якщо немає виразки шлунка або гастриту, то фрукти і свіжовичавлені соки з них підуть на користь.

Гострі, пряні соуси, приправи, ковбаси, копченості, газовану воду і консерванти з їжі виключити, вони шкодять імунітету. Без цього робота кишечника покращиться, а здоров’я в нього підвищує імунітет. Та й хвороб ШКТ буде куди менше. Хороша також лазня або сауна, якщо немає протипоказань. Там організм прекрасно очищається, стінки судин стають міцнішими, організм з потім видаляє шлаки і токсини.

Загартовування дуже корисно, оскільки також підвищує імунітет, але відразу в ополонку пірнати не варто, треба починати поступово, для цього достатньо змінювати температуру душа, але не відразу і не різко. І треба ходити босоніж, так як в цей момент на активні точки підошов йде позитивний вплив. Хто часто ходить босоніж, має більш сильну імунну систему.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні