Як починається клімакс? Які з’являються перші ознаки?

Про самого народження кожна дівчинка, дівчина, жінка проходить багато стадій розвитку як у фізичному плані, так і в емоційному. Кожному періоду властиві свої зміни та особливості. Їх не варто боятися, їх треба прийняти як належне і навчиться з ними жити.

Клімакс. Це слово, для багатьох жінок, звучить, як вирок. Чомусь побутує думка, що з його настанням жінка перестає бути жіночною, що прийшла старість. Це далеко не так. Давайте поговоримо про це.

Що таке клімакс

Клімакс — це гормональна перебудова організму. Спочатку зменшується, а потім і зовсім сходить нанівець, дітородна функція. Те ж саме, природно, відбувається і з місячними.
Не треба лякатися. Все це — нормальні фізіологічні процеси. Викликає тривогу тільки ранній клімакс, який може наступити і в 35, і в 36 років. Якщо жінка в цьому віці хоче завести дитину, то виникає велика проблема. В іншому, — це просто перехід життя на новий рівень.

Перші ознаки клімаксу, або як починається клімакс

Перший етап носить назву — предменопауза. В цей час починаються перебої з місячними. Вони (місячні) можуть бути рясними (до кровотечі), а можуть бути мізерними. Функції яєчників згасають, припиняється овуляція.

Цей етап багато жінок переносять важко. Починаються припливи. Дуже неприємне відчуття. Кров, як ніби, заповнює всю голову, стає жарко, тіло покривається потім. Цей стан триває 3-4 хвилини. Потім починається озноб. І так по кілька разів на день. Додатково до всього, починають мучити головні болі, скачки тиску. Настрій змінюється постійно.

Однак, це відбувається не з усіма. 30 відсотків жінок, взагалі не відчувають ніякого дискомфорту.

Клімакс — не кінець всьому

Якщо Ви відчули, що клімакс наближається, не панікуйте. Прийміть це як даність. Природа сама знає, що робити. Сьогодні існує багато препаратів та гормональних, і на травах), які допоможуть полегшити стан. Пам’ятайте, що це не кінець світу, що просто ваше життя входить у нову фазу. У деяких країнах, початок клімаксу навіть відзначають як свято. Подумайте про позитивних сторонах життя в цей період. Зникає проблема з прокладками. Не треба оберігатися від небажаної вагітності. Сексуальне життя забарвлюється новими фарбами.

Завжди пам’ятайте, що Ви молоді і сексуальні, і що Ви завжди залишаєтеся Жінкою.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні