Як провести лікування болі в ліктьовому суглобі?

Лікарі кажуть, що в наш час немає здорових людей, є не до кінця обстежені. Дуже багато людей старше 28-30 років відзначають, що у них болять суглоби. Як правило, колінний і ліктьовий суглоб — найбільш часта після хвороби хребта причина звернення до лікаря.

Ліктьовий суглоб — місце зчленування променевої, ліктьової та плечової кістки. Поверхні всіх суглобів покриті хрящем, що складається з гіалину. Саме він сприяє м’якості і плавності рухів. Порожнину ліктьового суглоба містить 3 суставчіков значно меншого розміру. Сам суглоб добре діагностується, доступний для оглядів та лікування.

Для лікування болю в ліктьовому суглобі необхідно встановити її причину. Відомий ряд причин виникнення болю в ліктьовому суглобі:

— запальні захворювання (подагра, ревматоїдний артрит, остеоартроз, пухлини різного походження, хондрокальциноз).

— литеральный і медіальний эпокондилит (в народі кажуть — лікоть тенісиста або гравця в гольф). Тут біль виникає при обмацуванні, згинанні — розгинанні ліктя, від м’язової напруги.

— запалення сухожиль у місці їх прикріплення до кістки. Біль з’являється після занять спортом, роботи на ділянці.

— після травми поверхні ліктя, подагрі, артритах в області суглоба утворюється ущільнення розміром з куряче яйце, м’яке, малоболезненное.

Лікування болю в ліктьовому суглобі пов’язано, насамперед, з фіксацією пошкодженої ділянки еластичним бинтом. Для зняття больових відчуттів використовують мазі і гелі з додаванням протизапальних препаратів, такі як Індометацин, Ібупрофен, Диклофенак.

Як правило, якщо біль не пов’язана з травмою, не спостерігається повішення температури тіла, немає деформації суглоба, сильного набряку — звернення до лікаря не потрібно. При використанні болезаспокійливих і протизапальних мазей вона пройде через кілька днів. Якщо ж біль не пройшла — звернення до лікаря обов’язково, це допоможе визначити причину і запобіжить інші, більш серйозні захворювання. В тому числі, і захворювання сполучної міжсуглобової тканини, впливає на кілька систем і органів.

У дітей біль у суглобах пов’язана зазвичай з швидким ростом, коли скелет зростає швидше, ніж м’язи та сухожилля. Якщо при цьому дитина рухливий, активний, підвищення температури та висипи на шкірі не спостерігається, то це, швидше за все, хвороба росту. Якщо ж дитина млявий, малорухомий — зверніться до лікаря, щоб виключити серйозні проблеми зі здоров’ям у майбутньому.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні