Як відбувається видалення карієсу?

Карієс — це найбільш поширена хвороба ротової порожнини. Цього недугу схильне приблизно 92% населення, незалежно від статі і звичок. Якщо карієс не почати лікувати продуктивно, то шкідливі бактерії з плином часу зруйнують зуб повністю, що призведе до його втрати. Ось чому не варто затягувати відвідування стоматолога. За допомогою інноваційних технологій сьогодні зуби можна вилікувати безболісно й ефективно. Розглянемо способи лікування карієсу.

Класичне механічне видалення карієсу.

Цей спосіб полягає в механічному лікуванні обложеної карієсом порожнини рота з повною ліквідацією завчасно розм’якшених тканин. Потрібно відзначити, що передчасне видалення уражених ділянок дає гарантію того, що карієс надалі перестане розвиватися. Порожнина зачищена акуратно обробляється за допомогою антисептичних препаратів, а потім стоматолог ставить пломбу.

На зміну механічного способу лікування стали такі сучасні способи, що дозволяють обходитися без таких інструментів, як бормашина. Найбільш поширений з них — це видалення карієсу озоном або лазером. Такі ефективні методи зазвичай користуються попитом у стоматологів у приватних клініках.

Лікування за допомогою лазера.

Такий метод абсолютно безболісний, та виключає будь-яку можливість виникнення дрібних тріщин на емалі і швидкого повторного розвитку карієсу. На уражений зуб стоматолог направляє промінь, який ефективно впливає лише на пошкоджені ділянки, при цьому, не завдаючи шкоди здоровим зубах. Промінь блокує ріст шкідливих бактерій, такий метод завдяки своєму високоточній впливу лазерного променя дає можливість вилікувати навіть той карієс, який дуже важко вилікувати класичним способом, і що важливо, таку процедуру можна провести без попереднього видалення нерва. На сьогодні цей метод — найбільш поширений внаслідок обгрунтованих причин.

Лікування карієсу озоном.

Потрібно відзначити, що подібний метод абсолютно безболісний і неймовірно ефективний. Не потребує традиційного свердління і використання місцевої анестезії. Цей спосіб полягає в ретельній обробці озоном пошкодженого зуба. Озон — це найбільш активний та інтенсивний окислювач, який глибоко проникає у тканини ураженого зуба і знищує шкідливі бактерії, при цьому, не ушкоджуючи здорові тканини. Крім цього озон абсолютно гіпоалергенний і не чинить негативного впливу на слизову. Після обробки стоматолог наносить на зуби стабілізуючий складу. Пломба встановлюється тільки в тому випадку, якщо фахівець призначить вам глибоке лікування та при наявності великий, ураженого карієсом, області. Це самий ефективний спосіб.

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні