Як змити фарбу з волосся і шкіри

Забарвлюючи волосся, потрібно намагатися, щоб фарба залишалася на волоссі, не потрапляючи на руки, обличчя та інші ділянки шкіри. На жаль, це легше сказати, ніж зробити, тому іноді рвуться рукавички або бризки фарби залишають небажані сліди. І змити з шкіри сліди фарби часом буває досить складним завданням. Крім того, бувають моменти, коли фарбування не дало бажаного результату і потрібно видалити фарбу з волосся і почати все спочатку.

Змити фарбу з шкіри і волосся непросте завдання, але я сподіваюся, що наведені нижче поради допоможуть вам полегшити її.

Як змити фарбу з волосся

Є кілька способів, якими можна змити фарбу з волосся. Для початку вам слід використовувати найбільш щадні методи, а потім переходити до більш сильним, якщо перші не допомогли.

Одним з найпростіших способів видалення фарби з волосся є використання шампуню від лупи, змішаного з содою. Цю суміш слід нанести на мокре волосся і добре помасажувати, потім ретельно промити великою кількістю води. Якщо ви виконаєте цю процедуру кілька разів протягом тижня, вам, можливо, вдасться змити фарбу з волосся.

Для тих, хто фарбує волосся в темні кольори фарбою середньої стійкості, підійде наступний метод: візьміть кілька таблеток аскорбінової кислоти і трохи води. Таблетки подрібніть і змішайте з водою, повинна вийти рідка кашка. Отриману суміш нанесіть на волосся і залиште приблизно на годину, потім змийте. Якщо ви виконаєте цю процедуру протягом декількох днів після фарбування, це допоможе змити практично будь-які, якщо не всі кольори.

Також, щоб змити фарбу з волосся, можна придбати в магазині спеціальний засіб, що видаляє барвники за допомогою хімічних речовин. Все що вам потрібно зробити, це слідувати прикладеним до продукту інструкцій. Ось декілька найбільш популярних засобів для видалення волосся: Jheri Redding Color Fix, Jerome Rusell’s Punky Off, Color Oops Hair Color Remover, L’oreal Color Zap і Roux Clean Touch.

Як змити фарбу для волосся з шкіри

Існує кілька домашніх засобів для видалення фарби з шкіри. Одним з найбільш поширених вважається зубна паста. Нанесіть невелику кількість зубної пасти на забруднений ділянку шкіри і злегка потріть, потім змийте пасту водою. Можна повторювати цю процедуру кілька разів, поки фарба повністю не зникне.

Якщо думка про натирання шкіри зубною пастою не додає вам наснаги, можете замість неї використовувати вазелін. Тільки тут слід відзначити кілька моментів: вам буде потрібно багато вазеліну, щоб змити фарбу з шкіри і тривалий натирання шкіри вазеліном може викликати роздратування.

Також фарбу з шкіри можна видалити за допомогою рідини для зняття лаку. Просто нанесіть її на ватяну кульку і потріть мишку область. Також як і вазелін, рідина для зняття лаку може викликати роздратування.

Як змити фарбу для волосся з підлоги або килима

Якщо так сталося, що ви капнули фарбою на підлогу, потрібно приймати термінові заходи. Плями фарби, що з’явилися на мармуровому або кахельній підлозі, легко стираються ганчіркою, змоченою у спирті.

Тим же, хто мав нещастя забруднити фарбою килим, доведеться потрудитися. Як можна швидше, поки пляма не встигло всмоктатися, зробіть мильний розчин у теплій воді і почистіть килим, поки пляма не зникне. Пам’ятайте, чим швидше ви займетеся виведенням плям, тим простіше вам буде це зробити і тим більше ваші шанси на успіх.

Як запобігти появі плям від фарби для волосся

Ви може заощадити безліч сил і часу, якщо при фарбуванні волосся будете слідувати нескладним заходам безпеки. По-перше, на долі шкіри, які найбільш схильні можливості небажаного фарбування (лінія росту волосся, вуха), слід нанести вазелін або дитяче масло, тоді фарба просто не «схопиться» на шкірі. Тільки уникайте потрапляння цих коштів на волосся. Крім того, слід обернути плечі великим старим рушником або іншою тканиною, яка захистить вас від попадання фарби на різні ділянки тіла. Також слід застелити підлогу навколо місця фарбування газетами або тканиною.

что посомтреть в ОАЭ http://www.x-region.org/category/oae/

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні