Які існують перші ознаки хвороби паркінсона?

Хвороба Паркінсона — це захворювання, при якому відбувається ураження центральної нервової системи. Виявляється воно в тому, що людина починає менше рухатися, його рухи стають сповільненими, з’являється тремтіння кінцівок і підвищення тонусу м’язів. Прояв цих симптомів у сукупності або окремо залежить безпосередньо від стадії захворювання.

Розрізняють три види паркінсонізму:

1) первинний

2) вторинний

3) спадковий

Найчастіше захворювання спостерігається у чоловіків і жінок старше 55-ти років, хоча у 10% хворих перші ознаки хвороби Паркінсона з’являються раніше сорока років. Крім цього серед хворих є підлітки та навіть діти. Що ж може стати причиною розвитку хвороби Паркінсона? До основним і найпоширенішим, відноситься: похилий вік, спадкова схильність і вплив токсичних шкідливих речовин. У рідкісних випадках Паркінсона може розвинутися після перенесеного вірусного захворювання, при атеросклерозі судин мозку при черепно-мозкових травмах (у важких або повторюваних випадках).

Хвороба Паркінсона розвивається повільно, але в теж час відноситься до числа захворювань, які прогресують. На жаль, нерідко на початкових стадіях (а їх 8) хвороба протікає практично безсимптомно. А значить, видимі ознаки хвороби Паркінсона свідчать про те, що вона знаходиться на одній з пізніх стадій і запобігти її розвитку стає практично неможливо. З найбільш часто виявляються симптомів лікарі виділяють:

— Сутулість;

— Тремтіння кінцівок, яке зникає під час їх задіяння в роботі;

— Маловыраженная або відсутня мімічна активність;

— Зміни в мові;

— Труднощі з контролем положення тіла, які впливають на ходу;

— Депресія в хронічній формі;

— Дисфункція сечового міхура;

— Болі різні по інтенсивності.

Для тих, хто зіткнувся з цим захворюванням головним залишається питання: чи можна його вилікувати? Насамперед, варто звернути увагу на те, що для діагностування та призначення відповідного курсу лікування необхідні консультація та обстеження професійного лікаря. Якщо цим нехтувати, то наслідки захворювання можуть бути найнесподіванішими і труднопреодолімимі.

Але навіть якісне обстеження та лікування не здійснять дива — хвороба Паркінсона не лікується. Але прийом медикаментів допомагає уповільнити розвиток хвороби, полегшити симптоми її прояву і уникнути прогресування захворювання.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні