Які краплі для очей від алергії допомагають?

Вченими давно доведено, що очна алергія проявляє себе в гострій формі кон’юнктивіту. Як правило, ця хвороба виявляється почервонінням, сверблячкою і періодичними набряками рогівки. Для того щоб видалити симптом, потрібно:

— Позбутися від алергену;

— Підвищувати імунну систему.

Сучасні виробники щороку випускають ряд нових ефективних препаратів, які активно борються з очної алергією. Потрібно відзначити, що саме очні краплі — найпоширеніша на сьогоднішній день форма випуску лікарських засобів. Ефект після їх використання настає через хвилину. Найефективніші з них: «Кромозил», «Аллергодил», «Кетотифен» і «Ифирал». Ці очні краплі неймовірно результативні. Це пов’язано з тим, що їх локальний прийом дає можливість виключити можливі побічні ефекти.

Очні краплі «Ифирал» використовуються для лікування хронічної та загостреної форми алергічного кон’юнктивіту. Крім цього він дуже ефективний при усуненні синдрому «сухого ока», а також для усунення подразнень, пов’язаних з попаданням на оболонку ока стороннього тіла.

Засіб «Кромозил» застосовується для лікування різних форм кон’юнктивіту. Цей ефективний препарат має судинозвужувальними властивостями. Активні інгредієнти, які входять до складу цього результативного ліки, дають можливість прибрати набряк очі. Незаперечна перевага цього препарату полягає в тому, що він не викликає сонливості, ось чому це ліки можна застосовувати незалежно від ситуації. Консервант, який застосовується для виробництва цього препарату, не чинить негативного впливу на контактні лінзи.

Дуже ефективним засобом у боротьбі з алергією, є краплі «Кетотифен». Ці краплі для очей від алергії поєднують в собі подвійну дію: вони надійно зміцнюють мембрани і пригнічує надмірне накопичення клітин. В деяких випадках ці очні краплі застосовуються для профілактики небажаних реакцій.

Як правило, краплі для очей від алергії застосовуються за тиждень до контакту з тими елементами, які, на ваш погляд, можуть спричинити цю недугу. Слід звернути увагу на те, що загострення кон’юнктивіту припадає на весняно-літній період. Це пов’язано з систематичним цвітінням рослин і появою пилку. Для того щоб усунути симптоми, медики рекомендують проходити курси імунотерапії.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні