Які ліки від тахікардії найефективніші?

Тахікардія становить небезпеку для хворого, так як його серце при нападах б’ється з частотою більше ста ударів в хвилину. Тахікардія може виникати у хворого у зв’язку з пережитими фізичними і емоційними навантаженнями. Але більш небезпечна тахікардія, яка з’являється як результат гострих серцевих захворювань.

Основні симптоми нападу тахікардії полягають у сильному потінні, інтенсивному серцебитті, людині здається, що йому не вистачає повітря, в окремих випадках може бути втрата свідомості. Варто відзначити, що такі напади не тривалі і, як правило, швидко проходять. Людям страждаючим тахікардією необхідно вести відповідний спосіб життя, який би попереджав напади і допомагав з ними впорається. В особливо важких випадках необхідно застосовувати ліки від тахікардії. Найбільш ефективними препарати складаються з настоянок цілющих рослин, які без праці можна придбати в будь-якій аптеці. Також можна і самостійно приготувати цілющу настоянку, на 100 грамах етилового спирту настояти 10 грам сухої рослини, варто відзначити, що необхідно наполягати протягом 20 днів у темному місці.

Деякі ліки від тахікардії можна приготувати самостійно, необхідно змішати аптечні настоянки карвалола, пустирника, валеріани. Препарат необхідно вживати 3 рази на день перед їжею. Ще один ефективний препарат готується шляхом змішування в рівних частках настоянок глоду і прополісу. Приймати отриману настоянку потрібно 3-4 рази на день за півгодини до їди. Якщо брати таку настоянку 100 грам коренів оману на пляшку 0.5 спирту результат не змусить себе довго чекати.

Особливо ефективний засіб для лікування тахікардії робиться самостійно з суміші горіхів, лимона, меду, часнику. Покращує кровопостачання і благотворно впливає на серцевий м’яз мед. Серцевий м’яз також посилюється під дією вітаміну С, який міститься у великій кількості в лимоні. У волоських горіхах міститься практично весь набір мікроелементів, які значно зміцнюють людський імунітет.

Щодо медикаментозного лікування варто сказати що найбільш часто лікарі кардіологи приписують пацієнтам, такі ліки від тахікардії як ритмол або тамбокор. Ці та інші ліки призначаються залежно від перебігу хвороби, від реакції організму на препарат, а також від індивідуальних побічних дій.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні