Які препарати від стоматиту найкращі?

Стоматит — це запалення порожнини рота, яке проявляється у вигляді болючих виразок і ранок. Полегшити стан хворого допоможуть препарати від стоматиту і особлива дієта (відсутність гарячої, солоної, кислої і твердої їжі).

Ефективні препарати від стоматиту.

Для лікування хвороби застосовуються: мазі, спеціальні розчини, спреї і таблетки. Серед великого вибору медикаментів виділяються найбільш популярні і дієві ліки:
1. Гексализ — використовується при стоматиті, викликаний вірусами або бактеріями. Випускається у формі таблеток, добова доза 6-8 шт. Володіє зниженою токсичністю і швидким ранозагоювальним ефектом. Препарат містить активні компоненти, які включають природні фактори захисту організму від недуги. Ліки знищує мікроорганізми і знімає запалення.

2. Метрогіл дента — має антибактеріальну дію та запобігає повторне інфікування. Медикамент сприяє загоєнню ранок і знижує болючі відчуття. Проводиться у формі гелю, наноситься після глибокого очищення зубів двічі на день.

3. Стоматофит — лікарський препарат на травах володіє протизапальною дією. До його складу входять трави арніки, м’яти, ромашки, шавлії і кора дуба. Препарат розчиняється у воді і застосовується для полоскання ротової порожнини кілька разів в день. Використання стоматофита може викликати алергію.

4. Орасепт — лікування стоматиту проводиться за допомогою зрошення порожнини рота кілька разів на день. Медикамент дає антисептичний та знеболювальний результат. Наявність фенолу у складі створює протимікробний і фунгіцидний ефект. Можливе застосування орасепту дітям від двох років.

5. Солкосерил — адгезивна паста, сприяє загоєнню і знеболювання виразки. До складу ліків входить клейка речовина, яка допомагає пасті втримаються на ураженій поверхні до 5 годин. Таким чином, солкосерил надає максимальний лікувальну дію і призводить до швидкого одужання.

6. Лисобакт — фасується у формі таблеток. Препарат знижує запалення і підвищує загальний імунітет організму. Є протимікробну, антисептичну і противосполительным засобом.

Перераховані ліки підходять для домашнього використання. Приймати препарати від стоматиту самостійно не рекомендується, необхідно перед лікуванням отримати консультацію у лікаря.

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні