Які таблетки при клімаксі найефективніші?

 

Серед усіх препаратів, що згладжують симптоматичні прояви клімаксу, найбільш дієвими є гормональні таблетки. Вони перевірені часом, вивчені і їх ефективність не викликає сумнівів. З недоліків — тільки велика кількість протипоказань, представлених такими патологіями:

— тромбозами і тромбоемболії;

— цукровий діабет;

— онкологічними процесами;

— захворювання печінки та нирок;

— кровотечами з піхви невідомої природи.
Такі препарати не всім підходять і часто викликають появу набряків, головних болів, нагрубання молочних залоз, застій жовчі та збільшення маси тіла. Серед них популярністю користуються Дивина, Климент, Климонорм і Фемостон. Крім того, варто пам’ятати, що препарати, що відносяться до замісної гормонотерапії не можна приймати по закінченні п’яти років з моменту приходу останньої менструації.

Звичайно, більш ефективними в знятті симптомів менопаузи є гормональні засоби, але є й альтернатива — гомеопатичні або рослинні таблетки при клімаксі.

Гомеопатичні препарати безпечні і сприяють зменшенню вираженості симптомів, допомагають від депресії та безсоння. Найбільш відомі Климактоплан, Климаксан і Ременс.

Дія рослинних препаратів засновано на утриманні фітоестрогенів. Вони не мають протипоказань і можуть застосовуватися без особливих обмежень. До них відносяться такі фітопрепарати, як Эстровэл, Фемінал, Клімадінон, Фемикапс, Ци-клим і Иноклим. Вони нормалізують рівень естрогену, стабілізують артеріальний тиск, знімають дискомфорт під час припливів, покращують психоемоційний стан, забезпечують організм вітамінами. Найкращим серед них є Эстровэл, так як він містить відразу три фітогормону разом з необхідними організму вітамінами і іншими сполуками, що запобігають ускладнення при клімаксі.

Добре зарекомендував себе комплексний вітамінний препарат з соєвим естрогеном під назвою «Менопауза».

З біологічно активних добавок, застосовуваних при клімаксі, варто звернути увагу на продукцію компанії Вівасан, представлену напоєм «Соя Ізофлавон» або капсулами «Фіто-40», стабілізуючими гормональний фон.

«Менопейс» з вітамінами і мінералами допомагає в підтримці гарного самопочуття.

Але, щоб правильно підібрати пігулки при клімаксі, потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем.

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні