Які таблетки від болю в шлунку найкращі?

До основних причин сильних больових відчуттів в області шлунка можна віднести прояви таких серйозних захворювань, як гастрит, виразка або рак. Тому перш, ніж зайнятися самолікуванням, слід точно встановити діагноз, відвідавши гастроентеролога, адже неправильно підібрані таблетки від болю в шлунку можуть лише погіршити стан хворого.

Дискомфорт у шлунку, викликаний підвищеним газоутворенням усуне прийом Мотіліиума, Юниэнзима або Еспумізану.

Прискорює спорожнення шлунка і усуне розвиток нудоти і блювоти Мотилак.

Комбінацією протизапального, протимікробної, спазмолітичний і вітрогінного дій має Ромазулан.

Печію погасять Ренні і Гастал.

Впоратися з наслідками переїдання допоможуть ферментні та жовчогінні препарати, які часто використовуються для боротьби з гастрит у стадії загострення при зниженій секреції шлунка. Мезим, Фестал, Холензим, Аллохол, Панкреатин, Панкремент, Панзинорм та Дигестал компенсують недолік власного травного соку і прискорять процес перетравлення, знімаючи тяжкість і біль і позбавляючи від відрижки і диспепсії.

Слабку біль усунуть звичайні спазмолітики типу дротаверину, наприклад, Но-шпа чи анальгетики, наприклад, Парацетамол. Кошти на основі ібупрофену вкрай негативно позначаються на стані слизової шлунка, тому їх краще не використовувати.

Прояви гастриту, гастродуоденіту та виразки згладжує прийом Маалокса, Ранітидину, за альмагель, Омез та Омепразолу. Дані препарати чудово справляються з метеоризмом, печією, відрижкою і наслідків неправильного харчування, зловживання алкоголем, кавою, нікотином і різними лікарськими засобами. Обволікаючим дією володіє фосфалюгель.

Крім описаних лікарських засобів часто використовуються такі таблетки від болю в шлунку, як Поліфепан (при гострих і хронічних захворюваннях шлунка і кишечника), Беластезин (інші назви: Бесалол, Беллалгін; спазмолітик, анестетик, анальгетик; містить екстракт беладони і бензокаїн, що знижують кислотність і м’язовий тонус), Дюспаталин (миотропный спазмолітик; усунення спазмів здійснюється безпосередньо без впливу на перистальтику кишечника), Баралгін (при слабо виражених спазмах гладких м’язів), Дуспаталін (проти спазмів, захворювань жовчних шляхів і роздратування кишечника), Викаир (володіє обволікаючим, протимікробну, проносним і спазмолітичну дію).

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні