Який гель від стоматиту допомагає швидко?

Стоматит являє собою серйозне захворювання, пов’язане із запаленням слизової оболонки рота. При перших ознаках стоматиту слід почати лікування, для того щоб не зіткнутися з таким неприємним наслідком як, наприклад, втрата зубів.

На сьогоднішній день фармацевтичні компанії випускають безліч лікарських препаратів, які допомагають вилікувати дане захворювання. Одним з найбільш ефективних і універсальних засобів серед них є гель від стоматиту, який називається «Холисал». Його безперечною перевагою є те, що він підходить не тільки дорослим, але й дітям.

Причин виникнення стоматиту існує величезна безліч (алергія, вірус, слабкий імунітет і т.д.). Завдяки тому, що «Холисал» надає протизапальну і жарознижувальну дію, його можна використовувати для зняття симптомів ряду захворювань (стоматит в даному випадку не виняток).

При виникненні ознак стоматиту не слід займатися самолікуванням, особливо це стосується маленьких дітей. Незважаючи на високу ефективність гелю при лікуванні запалення слизової рота він має ряд побічних ефектів. Для того щоб уникнути їх потрібно звернутися до педіатра, який зможе визначити дозу, а також тривалість його використання.

Завдяки тому, що гель від стоматиту «Холисал» має трохи солодкий смак і зовсім не пахне, діти спокійно переносять його застосування. Після нанесення гелю на уражені ділянки він починає діяти через пару хвилин.

Як правило, після початку застосування даного гелю має пройти кілька днів, після чого можна повернутися до звичного харчування. Слід знати, що не можна застосовувати «Холисал» і жарознижуючі препарати одночасно, оскільки гель буде посилювати їх дію.

Для досягнення максимального ефекту потрібно використовувати гель строго по інструкції. Не варто мазати десни при найменшому нападі болю, оскільки це призведе лише до виникнення побічних ефектів. Виразки в ротовій порожнині повинні оброблятися 3 рази/ добу, це можна робити як до їжі, так і після неї. Обробку слід проводити або ватною паличкою, або чистим пальцем. Відразу після нанесення може виникнути печіння, яке проходить через пару секунд.

Доза для дорослих становить 1 см гелю, для дітей у два рази менше, тобто 0,5 див. В тому випадку, якщо стоматитом хвора дитина, рекомендується застосування гелю приблизно за 30 хвилин до їжі. За цей період біль встигне стихнути і дитина зможе поїсти. Прийом препарату слід припинити відразу після того, як виразки почнуть гоїтися.

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні