Який засіб від зубного болю найкраще?

Навіть при регулярному і якісному догляді за зубами і порожниною рота іноді не вдається уникнути зубного болю, яка може з’являтися внаслідок різних причин: карієсу, вживання гарячої або холодної їжі і навіть при застуді. Тому завжди потрібно знати, які засоби допомагають позбутися від зубного болю.

Безумовно, існує чимало способів для усунення болю, наприклад, полоскання міцним відваром шавлії або розчином харчової соди, прикладання до хворого зуба кубиків льоду і т.д. Але що ж робити, якщо перераховані кошти виявилися малоефективними, або взагалі немає можливості скористатися ними? В цьому випадку кожній людині завжди варто мати надійне і дійсно дієвий засіб від зубного болю.

На сучасному ринку фармакології є чимало лікарських препаратів, здатних зняти біль. Серед специфічних лікарських засобів для зняття зубного болю найбільш дієвими вважаються спеціальні гелі з замораживающим ефектом. Особливо ефективним вважається Камістад. До його складу входить місцевий анестетик лідокаїну гідрохлорид, який сприяє швидкого, ефективного і тривалого зняття зубного болю. Незважаючи на деякі протипоказання (артеріальна гіпертензія, ниркова і печінкова недостатність, брадикардія, порушення внутрішньошлуночкової провідності, вагітність і лактація), його можна використовувати як дорослим, так і дітям.

Серед неспецифічних лікарських препаратів добре тамують зубний біль знеболюючі препарати широкого спектру. Як показує практика, гостру зубний біль ефективно і швидко можна зняти за допомогою таблеток Кетанов. Незважаючи на те, що це препарат здатний втамувати біль на тривалий час (6-7 годин), він має ряд побічних ефектів (нудота, сухість у роті, сонливість, болі в животі, астенія, головний біль, посилене потовиділення, міалгія, підвищена нервозність) і протипоказань (ангіоневротичний набряк, дегідратація та гіповолемія, бронхіальна астма, виразкова хвороба шлунка, вагітність, лактація). Крім того, Кетанов заборонятися приймати дітям до 16 років. Не менш дієвим вважається Солпадеїн. Завдяки парацетамолу і кодеїну, що містяться у його складі, Солпадеїн здатний вгамувати будь-який біль, в тому числі і зубну. І хоча він практично не має побічних ефектів, такий препарат протипоказаний вагітним жінкам і годуючим жінкам, дітям до 12 років, а також людям з вираженим порушенням функцій нирок і печінки, глаукомою, артеріальною гіпертензією, захворюваннями крові.

Будь-які засоби, чи то трав’яні відвари, примочки або лікарські препарати, що чинять лише тимчасовий дію і нездатні усунути причину болю. Вони не можуть замінити лікування, тому єдиним способом, за допомогою якого можна надовго позбутися від зубного болю, є стоматологічне лікування.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні