Календар стрижок 2014. Рік Коня. Частина 1.

календар стрижок Астрологія зовсім не даремно стверджують, що Місяць неминуче впливає на все живе, а саме на циркуляцію рідин в природі, на припливи і відливи. Ось чому садівники садять рослини з коренеплодами і бульбами на убуваючому Місяці, а на зростаючому — всі ті, цінність яких полягає в листках і стеблах.

Існує думка, що місячний календар стрижок 2014 якимось загадковим чином впливає на ріст волосся, а тому краще стригтися на зростаючому Місяці, особливо якщо ви хочете, щоб ваші волосся відростало швидше. При зростаючому Місяці непогано і освіжати кінчики волосся, ця процедура надає їм життєвих сил та свіжості. Людям, які не люблять часто відвідувати перукарню найкраще робити стрижки на убуваючому Місяці, тоді волосся буде відростати довго.

Календар стрижок 2014. Частина 1.

pricheski-zhenskieКоли можна робити стрижки в рік Синього Коня? Подібна рада може знадобитися не тільки жінкам, але і чоловікам. Якщо голитися при зростаючому Місяці, то волосся буде відростати набагато швидше і можуть бути при цьому більш жорсткими. В молодий місяць відвідувати перукарню і братися за бритву взагалі не рекомендується, астрологи вважають, що стрижка в такі дні може вкорочувати життя людини. Причина тонкого і ослабленого волосся часто полягає в тому, що людина абсолютно неправильно вибирає час для стрижки. Про це ми вже згадували побіжно, коли розглядали стрижки боб в попередніх наших статтях. Місячний календар стрижок був створений ще в далекій давнині, і з тих пір кожне покоління мало їм для того, щоб всі члени родини мали гарну зачіску.

Навіщо потрібно звірятися з місячним календарем 2014?

kreativnie-strizhkiВ даний час місячний календар трохи втратив своє колишнє призначення, і вже далеко не кожен чоловік радиться з ним, вирушаючи в перукарню. Поряд з місячними фазами величезний вплив на організм людини чинять і місячні дні, а в місячному циклі всього 30 днів і кожен з них має свої індивідуальні особливості. Місячні дні можуть бути сприятливими, несприятливими і нейтральними для модної стрижки волосся. Для того щоб вибрати для себе оптимальний день для створення зачіски, необхідно зазирнути у місячний календар жіночих стрижок 2014, він обов’язково підкаже найкраще рішення.

 

 

Що радить нам місячний календар 2014?

strizhki-volosМісячний календар 2014 таїть в собі чимало приємних сюрпризів для любительок модних і коротких стрижок, ось чому сучасні дівчата сьогодні все частіше погоджують з ним у походи в перукарню. Варто лише звернути увагу на фото прекрасних дам, які підстригалися під час зростаючого місяця, як виявляється очевидним, що зачіска в цьому випадку вдалася «на всі сто». Цей факт стосується і чоловіків, вони сьогодні теж живуть в ногу з часом, а тому намагаються узгодити відвідування перукарні з місячним календарем.

Місячний календар у сучасному світі моди

Сьогодні ми всі намагаємося жити в гармонії з природою, і це не просто примха, а життєва необхідність. Кожна дівчина бажає виглядати красиво і привабливо, і зовсім не важливо, короткі або довгі у неї волосся. У strizhka-volos-bobбудь-якому випадку, прислухаючись до ритмам природи можна стати частинкою цієї природи і користуватися всіма її безцінними благами і дарами. Те ж саме можна сказати і про сучасних чоловіків, які сьогодні прагнуть бути на висоті і просто зобов’язані підкорити світ своїм діловим респектабельним виглядом. Узгоджуючи своє життя з місячним календарем, кожен з них почуває себе під захистом природи, яка дає йому творчі і життєві сили для повноцінної роботи в сучасних умовах.

Місячний календар — це найбільший подарунок людству, який дозволяє людям жити в ритмі з усією всесвіту і насолоджуватися її чудовим диханням. Щоб ваша зачіска завжди була ідеальною, узгоджуйте свої біоритми з ритмами всесвіту, і тоді життя засяє для вас усіма кольорами веселкового спектру.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні