Місячний календар стрижок 2014. Частина 2.

lunniy-kalendar-strizhek-2014Волосся являють собою своєрідні природні антени, які є провідниками незримою цілющої сили простору до тіла людини. Саме тому волоссю приділяється чимало уваги і ставитися до них слід надзвичайно дбайливо.

Обрізати волосся — це значить внести у своє життя зміни. У давнину це добре знали. До наших часів дійшли багато ритуали, пов’язані з цими діями. Кожне вплив на волосся здатне змінити не тільки зовнішній вигляд їх володаря, а й ціле життя. Тому рекомендується дотримуватися певних нескладних правил при стрижці волосся.

Перше і, мабуть, головне правило: не довіряйте свої волосся не професіоналам.

Потрібно завжди пам’ятати, що майстер, який працює над вашою зачіскою, змінює біоенергетичний каркас вашого біополя. Тому слід зупиняти свій вибір на життєрадісному майстра, тоді, найімовірніше, і Ваше життя після цієї стрижки зміниться в кращу сторону. Дана стаття буде продовженням статті про календар стрижок на рік Коня — 2014, яку ми опублікували раніше в нашому журналі і є доповненням до повного місячним календарем стрижок на 2014 рік. lunniy-kalendar-strizhek-zhenskihЩе один важливий момент, на який хотілося б акцентувати Вашу увагу: чим досвідченіше і старше майстер-перукар, тим більше сила його окультного (часто несвідомого) впливу на ваше життя. Якщо Ви самостійна людина, яка звикла вирішувати всі свої проблеми самостійно, і віддаєте перевагу обходитися без порад оточуючих, не любите щоб щось заважало Вам у здійсненні Ваших планів, то зупиніть свій вибір на майстра, або молодше вас, або одного віку з Вами.

Якщо Вам хронічно не щастить і причина цього невезіння не зрозуміла Вас, має сенс подумати про вибір старого і відомого перукаря, незважаючи на те, що зачіска, зроблена ним, обійдеться Вам не дешево. Зате після цього відвідування Ваше життя може різко зміниться. А за умови, що Ви правильно виберете момент відвідування, то життя не просто зміниться, а й покращиться. Недаремно в старовину існувало так багато ритуалів, що були пов’язані саме зі стрижкою волосся і календарем! До процесу обрізання волосся ставилися дуже відповідально і серйозно. Не рекомендується самостійно стригти собі волосся. Деякі вважають цю прикмету забобонами, але коріння його таяться в важливої проблеми — людина не може зцілити себе сам. Раніше вважалося, що обрізати собі волосся — змінити своє життя, а яким буде це зміна позитивним або негативним залежало вже від багатьох факторів. Розібратися в цьому нам допоможе місячний календар стрижки волосся.

lunniy-kalendar-strizhek-volosНа здоров’я і красу нашого волосся впливають багато різні фактори — харчування, стреси, лікарські препарати, вагітність, гороскоп, фаза місяця і т. д. Поліпшити стан волосся і їх зовнішній вигляд допоможе не тільки ретельний догляд за ними, але і вдало підібране для цього час.

Особливо важливим є правильно обраний час (день і годину) для першої стрижки дитини. Для того, щоб надалі дитина мав густі, здорові і міцні волосся перший раз стригти його слід тільки на зростаючому місяці. Ні в якому разі не допустимо стригти малюка в молодий місяць! Місячний гороскоп і календар допоможуть підібрати найбільш сприятливий час для Вашої стрижки.

goroskop-strizhekСтрижка впливає на нашу ауру, а сам процес стрижки є моментом активного впливу на біополе людини. Місячний гороскоп стрижок складався в далекій давнині, шляхом ретельних і тривалих спостережень впливу Місяця на здоров’я і ріст волосся. Місячні фази, насамперед, здатні надавати безпосередній вплив на зростання наших волосся. Якщо зробити модну стрижку під час наростання Місяця, то волосся стануть рости набагато інтенсивніше і швидше, ніж після стрижки під час Місяця, що убуває. Місячний календар стрижки волосся 2014 — це посібник, який допоможе Вам без особливих труднощів підкоригувати свою долю. Якщо Ви віддаєте перевагу часто міняти свій імідж, то Вам просто необхідно, щоб волосся швидко відростало.

У цьому випадку для проведення стрижки оптимальною датою стане період, коли зростаюча Місяць знаходиться в I-ої та II-ої чверті.

У разі, коли Ви, навпаки, не любите часто ходити в перукарню, рекомендується день, коли Місяць починає старіти. Стрижка волосся на убуваючому Місяці допоможе зміцнити коріння волосся і запобігти їх випадання, але відростати вони будуть досить повільно. У молодика краще утриматися від будь-якої стрижки волосся, тому вважається, що саме в ці дні стрижка здатна вкоротити життя людини. Поряд з місячними фазами величезну роль у процесі стрижки волосся відіграють і так звані місячні дні. Кожен місячний цикл триває не більше 30 днів і має цілий ряд своїх особливостей. Місячні дні розділені на: сприятливі, несприятливі і зовсім нейтральні для здійснення стрижки волосся.

Місячний календар стрижок на 2014 з детальною розбивкою по місяцях допоможе Вам вибрати найбільш оптимальний і сприятливий час для візиту до перукаря.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні