Сприятливі дні для стрижки волосся в 2014

blagopriyatnye-dni-dlya-strizhki-volosБагато хто з нас задаються питаннями, коли ж краще стригтися, і які моменти впливають на якість стрижки, чи є насправді, такі дні, які сприяють подальшому активному росту волосся? Що ж таке сприятливі дні для стрижки волосся? Ми з упевненістю відповімо що майже все що пов’язане з роботою над зачіскою відіграє дуже важливу роль.

Ми поговоримо про ті дні, в які радять стригтися, якщо ви бажаєте що б волосся скоріше відросли, або ж, навпаки, ви зробили дуже хорошу і відповідну зачіску і не маєте бажання її змінювати, в цьому випадку потрібно стригти волосся в інші дні. Який день стрижки як вплине на ваше волосся, ми розглянемо нижче.

Стрижка волосся вважається дуже інтимним і містичним дією. З давніх часів стрижка була чимось сакральним і таємничим, обряди обрізання волосся приводили як стародавні жерці, так і християнські священики. Люди, дуже давно побачили те, що час і місце стрижки грають дуже велику роль у подальшому самопочутті і мають дуже значні наслідки для росту волосся. Ця особливість має і наукову основу, адже людина це біологічна істота і різного роду події та зміни в природі дуже сильно на нього впливають.

Сприятливим днем для стрижки 2014 стане день, коли Місяць починає зростати. Якщо обстригти волосся, коли місяць росте, то вони відростуть з великою швидкістю, і будуть виглядати шикарно і повні сил. Якщо ж маєте бажання змінити зачіску і для цього вам потрібні довгі волосся, тоді вам потрібно йти до вашого стиліста в той час, коли місяць іде на спад. До того ж волосся знайдуть блиск, силу та здоров’я, а також можуть змінити свою текстуру..
Тепер, розглянемо в які дні тижня краще стригтися.

У понеділок ви можете проробляти зі своїми волоссям все, що тільки захочете, будь трансформації та перетворення до ваших послуг. Дуже сприятливий день стригти волосся при будь-якому розташуванні і фазі місяця.

Кажуть, що якщо обстригти волосся у вівторок то можна разом із залишками волосся скинути втому, поганий настрій і набратися позитивне енергії та активності, що б з радістю провести залишок дня.

Хочете нових відчуттів в житті або нових знайомств ви втомилися від буденності і хочете змінювати своє життя? Сміливо йдіть до свого перукаря в середу. Це також додасть вам сил для спілкування зі старими знайомими та колегами.

Якщо надумали постригтися в четвер, чекайте швидку успіх і популярність. Цей день принесе везіння і щастя.

В п’ятницю не варто відвідувати перукаря, ми радимо вам сходити в салон за умови, що Місяць сприятливо розмістилася, а сам по собі не принесе вам нічого доброго, але і поганого не передбачається.

Якщо брати до уваги стародавні повір’я, то стрижка в суботу позбавить вас від проклять і наговорів, зміцнить ваше біополе.

Якщо час не підганяє, і ви можете перенести свою стрижку на будь-який інший день, то краще не йдіть до перукаря в неділю, це не самий благоприятнейший з днів для стрижки волосся.

І ще парочка рад. Завжди стрижіться тільки в того майстра, після відходу від якого ви відчуваєте задоволення, і ваш настрій піднесений. Перукар має дуже великий вплив на вас і ваші волосся. І ще, багато хто стверджують, що не варто самостійно стригти себе, це може мати не дуже добрі наслідки.

Завжди намагайтеся вибирати для стрижки майстра такої підлоги як і ви, це може дуже сильно зблизити ваші біологічні поля, і ймовірність поганих наслідків для аури людини дуже незначна. Також кажуть, що не можна стригтися в дні яких або затемнень і так звані «чортові числа» — 9,15,23,29

Ми коротко розповіли вам про сприятливі дні для стрижки 2014. Сподіваємося що та інформація, яку ви прочитали на нашому порталі, буде служити гарною підмогою вашим життєвим успіхам.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні