Стрижка боб 2014 фото

strizka-bobЦя стрижка дуже елегантна і відразу спокуслива. Власниці цієї простої і зручної зачіски, якщо подивитеся стрижку боб 2014 на фото, разом з тим виглядають дуже сильно і мають дуже вольове обличчя. Це не випадково, адже перукар, який на початку двадцятого століття придумав цю стрижку, робив її, будучи натхненним чином французької героїні Жанни д’арк. Незважаючи на недовгу історію, ця стрижка встигла побувати і на піку слави і мало не пішла в небуття. Найбільш відомою боб стала після того її собі зробила королева стилю Коко Шанель, а після цього Голлівудські актриси зробили її знайомої кожній жінці.

В 2014 році, як заявляють стилісти, популярність стрижки боб спалахне з новою силою. Найбільш популярною різновидом цієї стануть зачіски, модні в новому сезоні, стрижки з чубчиком. Причому вона повинна неодмінно бути трохи косою. Волосся повинні теж мати нерівний зріз, при цьому довжина передньої частини повинна бути набагато більше, ніж довжина волосся потиличної частини голови. Волосся повинні проходити паралельно лицьової лінії. Не позбавимо, тут будуть, каскадні зрізи. Ідеальна стрижка для любительок виглядати стильно, але які при цьому не мають багато часу для того що б часто відвідувати свого перукаря, або ж самостійно робити укладки. Також стрижку боб перукарі рекомендують робити не залишаючи чубчика, але у такому разі важливо враховувати, що передня частина волосся повинна мати невелике подовження, виступати вперед.

strizka-bob01 strizka-bob02 strizka-bob03 strizka-bob04

Якщо хочете в новому сезоні трохи відійти від класичних образів, можна поекспериментувати з довжиною волосся. Тут стилісти пропонують вам виконати стрижку на довге волосся — довгий і боб на короткі волосся.

Стрижка боб на середні волосся (як і довгі) повинна підійти до лиця тим представницям прекрасної статі, які мають прямими і гладкими волоссям. Якщо ж хочете виглядати більш романтично, то можна додати трохи завитків, але тут дуже важливо не перестаратися.

strizka-bob05 strizka-bob06 strizka-bob07 strizka-bob08

Як ви бачите на фото стрижка боб 2014 — це переважно коротка стрижка, яка підійде активним і цілеспрямовані жінкам. Вона створює певний хлоп’ячий образ, і дарує своїй власниці більше життєрадісності.

Але головною перевагою короткого боба є те, що ця стрижка оголює шию, а вона як відомо дуже сильно приваблює чоловіків. Якщо ви хочете додати своєму образу чарівності і сексуальної привабливості ця зачіска саме для вас.

Тільки погляньте як стрижка боб 2014 на фото виглядає у різних жінок. Ця зачіска підходить до будь-якій формі голови, будь-якого типу і текстурою волосся. Якщо вам треба часто, а головне без зусиль змінювати образ, то боб саме те що вам потрібно.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні