Стрижка каре 2014 фото

kareСтрижку каре з повною впевненістю можна назвати класичною, але незважаючи на той факт, що протягом багатьох років інтерес до цієї зачіски не згасає у новому сезоні їй обіцяють ще більшу популярність. Вона має велику кількість різних варіантів, лише погляньте, як багатогранна стрижка каре 2014 (фото нижче). І не даремно каре визнають найбільш популярною зачіскою, адже завдяки її універсальності, з допомогою якої звичайну стрижку можна перетворити на вечірню зачіску, багато жінок спростили своє життя, не витративши багато коштів і не втративши при цьому в стилі.  За допомогою каре можна зробити візуальну корекцію форми вашого обличчя, підкреслити якісь переваги або приховати недоліки. Не дарма вона не втратила свою популярність, і існує ще з часів Клеопатри.

kare01 kare02 kare03 kare04

Є багато різновидів стрижки каре, але ми з вами, що б не відставати від віянь моди і слідувати в її руслі, розглянемо найбільш популярні моделі 2014 року. Головним моментом всього модного сезону потрібно вважати природність. Тому мінімум косметичних засобів і яскравих кольорів. Звичайно ж, якщо ваші волосся дуже тонкі, то вам не обійтися без обігравання кольорів, з допомогою яких можна добитися потрібного візуального ефекту.

Ідеальною довжиною для каре вважають короткі або середні волосся, які мають гладку і рівну форму. Зараз найбільш популярною стала зачіска, яка має велику схожість зі стрижкою боб. Головною особливістю якої є відсутність чубчика. Вона підходить всім без виключення. Хоча молодим дівчатам в цьому сезоні стилісти пропонують трохи відійти від звичних, класичних форм, і зробити каре з видовженими передніми пасмами. Воно ідеально виглядає з вечірніми нарядами, і надає образу дівчини загадковості і чарівності.

kare05 kare06 kare07 kare08

Дуже стильно також виглядає каре на ніжці або у жінок з кучерявими волоссям, але тільки в тому випадку елі вони не менш середньої довжини. Така стрижка дозволить вам експериментувати з кучериками і локонами, що додасть класичної стрижки новий і свіжий вигляд. Приклади ви можете побачити на наших фото стрижки каре 2014. Хоча можна робити зачіску і з коротким волоссям, але це буде виглядати дуже екстравагантно і зухвало.

До того ж в новому модному році перукарі пропонують нам безліч сучасних і креативних варіацій. Тільки погляньте, як майорить стрижка каре 2014 фото, новими і неординарними підходами до традиційної зачіски. Яку кількість яскравих і стильних зачісок пропонують модницям відомі стилісти. Гострі пасма, які лягають на обличчя моделі, або ж відстовбурчені в сторони волосся, взлохмачивание різних частин голови та багато іншого. Особливо виділяються серед новомодних варіантів асиметричні стрижки, які будуть в пору власницям пишних волосся.

Якщо ви прийняли рішення стригтися під каре, неодмінно розгляньте всі представлені варіанти, адже ваша унікальність і індивідуальність багато в чому залежать від того наскільки популярна і неординарна ваша зачіска.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні