Стрижка каскад 2014 фото

strizhka-kaskadСьогодні, в цій статті ми з вами трохи поговоримо про красивою і дуже стильній зачісці під назвою «Каскад». Вона має різну кількість варіацій, і якщо ми проаналізуємо пропозиції відомих стилістів, то зробимо висновок, що стрижка каскад 2014 фото, буде іконою стилю цього сезону. У чому ж популярність такої стрижки запитаєте ви?

Секрет простий, кожна жінка хоче виглядати блискуче, але при цьому дуже складно зробити свій вибір будь-якої зачіски. Адже в сучасному світі не можна сидіти на одному місці, а постійна активність вимагає зміни стилів. І рішення знайшлося. Не залежно від вашого стилю, дивіться фото стрижки каскад 2014, вона як не можна краще підходить до образу. Ця зачіска найбільш універсальна. В чомусь, навіть універсальніше каре, яке не рекомендують жінкам з кучерявими волоссям. Вона не вимагає багато сил і часу на укладку, за допомогою невеликих трансформацій та аксесуарів можна кардинально змінити образ. До того ж він ідеально виглядає при різній довжині волосся і їх текстурою.

strizhka-kaskad01 strizhka-kaskad02 strizhka-kaskad03 strizhka-kaskad04

Суть цієї стрижки в наступному — волосся поступово подовжуються, починаючи від самої верхівки. Така гра з довжиною робить якусь подобу ступеневої каскаду. У новому модному сезоні стилісти рекомендують робити каскадну стрижку жінкам з прямими або кучерявими волоссям середньої довжини. До того ж природні рвані зрізи додають жіночності і природності. Це буде дуже хорошим варіантів для жінок з квадратним обличчям.

У 2014 році стилісти рекомендують кілька варіантів каскадної стрижки.

На першому місці за популярністю стрижка каскад 2014 на середні волосся, при якій волосся створюють образ гладкого контуру навколо голови, а рвані зрізи створюю ілюзію розмитості. Цей варіант близький до класичного. Наступна за популярністю форма цієї стрижки, відрізняється від попередньої тим, що каскадні зрізи починаються від самого верху верхівки, але при цьому не повинні мати єдиного контуру. Це надає певної романтичності, образ стає більш природним за рахунок створення ефекту розтріпаності, неакуратність. Що дуже модно і стильно в цьому році.

strizhka-kaskad05 strizhka-kaskad06 strizhka-kaskad07 strizhka-kaskad08

Але якщо вам потрібно виглядати більш елегантно, і потрібно додати вашому образу більше строгості, тоді у варіанті зачіски номер два потрібно всього лише загорнути кінчики всередину. Це зробить волосся більш гладкими і слухняними.
Єдине, чого варто побоюватися це пишність. Жінки з густим волоссям повинні стежити за тим, що б на їх голові не було масивного кулі, це не дуже стильно. Якщо ж, навпаки, ви володієте дуже тонкими волоссям, то це можна виправити за допомогою різноманітного комбінування кольорів.

Каскадні стрижки 2014 фото на довге волосся, які ви бачите, повинні бути природними, цей ефект надається за рахунок інфікування кінчиків, і нерівних поздовжніх зрізів.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні