Стрижки для круглого обличчя 2014 фото

dlya-kruglogoЯкщо ви володієте особою обрис якого нагадує коло, то багато зачісок вам просто не підійдуть. Але є стилі і образи, які створені спеціально для вас. Просто погляньте на стрижки для круглого обличчя 2014 фото яких ми підібрали і ви здивуєтеся, як ідеально ці зачіски приховують всі недоліки форм особи. І не треба падати духом вам всього лише потрібно: по-перше, підібрати таку стрижку і такий спосіб, які допоможуть вам створити ілюзію того, що ваше обличчя набагато довше. Це перше, як стверджують багато стилісти, на що варто звернути вашу увагу.  По-друге, якщо ж вам дуже подобається ваша, скажемо чесно не зовсім універсальна для зачісок форма, і ви не хочете створювати ніяких ілюзій і трансформацій вашого унікального від природи особи. Головне, що ми вам радимо подумати в першу чергу, як підібрати зачіску, так що б не зробити свій образ ще більше жахливим, не зробити ваше, і так кругле, обличчя візуально ще більш круглим.

dlya-kruglogo01 dlya-kruglogo02 dlya-kruglogo03 dlya-kruglogo04

Кожен новий сезон несе за собою багато змін, і навіть якщо ви вже протягом довгих років робите собі стрижку яка допомагає надати вашому обличчю якусь певну, улюблену вами, форму, то можна слідувати моді не втративши при і цьому того ефекту, який ви отримували від попередньої улюбленої зачіски. Вам всього лише варто трохи переробити ваш стиль, направивши його в русло сучасних модних тенденція. Якщо ми поглянемо на фото стрижок для круглого особи на середні волосся, то побачимо тут безліч різних форм і стилів. Всі зачіски різні, але їх об’єднує одне-всі вони найкращим чином тим дівчатам мають кругле обличчя. Тобто ви зможете перетворити ваше обличчя, надати йому ту форму, яку ви захочете, при цьому або підкресливши округлість, або, навпаки, зробивши його візуально менш примітним.

Якщо бути відвертим, то ми ніколи не зможемо знайти ту зачіску, яка б найкращим чином підходив би всім. При виконанні всіх стрижок для круглого особи існує величезна кількість нюансів і проблем. Цьому виною різні фактори, безліч різних кольорів і текстур, у всіх жінок різна довжина волосся і зростання, дуже складно знайти щось спільне для всіх. Але якщо хочете зробити ідеальний вибір, ми дамо вам кілька порад, якими користуються досвідчені перукарі:

— стрижка для круглого особи, навіть якщо ви вважаєте, що в цьому немає необхідності, безсумнівно, повинна подовжувати особа;
— округлість обличчя добре переривається асиметричної стрижкою. Не варто боятися радикальних і креативних рішень;
— при завивці волосся намагайтеся не переборщити, робіть кучеряві локони нижче підборіддя. До того ж зайві кучері ніяк не допоможуть вирішити вашу проблему, а швидше навпаки.

??????????????????????????????? dlya-kruglogo06 dlya-kruglogo07 dlya-kruglogo08

Чого ж варто уникати жінкам з округлим обличчям, самостійно вибираючи стрижку:

— не варто робити великих, об’ємних і широких чілок, це тільки посилить проблему;
— звести до мінімуму круглі лінії і зрізи;
— зрізи біля щік та підборіддю повинні бути максимально плавними;
— одноколірного забарвлення волосся.

Отже, основні моменти при виборі зачіски м усвідомили, тепер поговоримо про те, які ж стрижки для круглого обличчя будуть популярні в 2014 році.

Так як короткі стрижки дуже популярні в цьому році, то стилісти дають декілька порад жінкам з круглим обличчям. По-перше, важлива правильна укладка. Волосся повинні бути трохи нижче вашого підборіддя, ідеальним так само буде звичайне милирование. Найбільш оптимальним варіантом стане боб, але він повинен бути прямимо і гладким, без завитків. Таку стрижку потрібно уникати тільки дівчатам з великим зростанням.

Також важливим моментом при виборі короткої стрижки для круглого обличчя 2014, буде об’єму на маківці, і зменшення його до скронь голови, а так само мінімум на щоках для середніх волосся.

Для зачісок на довге волосся, потрібно профілювати кінчики і звузити волосся до кінця. Ідеальною стане багатошарова стрижка, довгі пасма якої закінчуються біля плечей, а коротке на маківці. Але і тут, як і в подібних випадках варто пам’ятати, що стрижка повинна бути гладкою, без будь-яких перепадів.

Подивіться фото стрижки для круглого обличчя 2014 на довге волосся і, користуючись вищевикладеними радами, прийміть для себе правильне рішення.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні