Стрижки для овального обличчя 2014 фото

dlya-ovalnogoОвальне обличчя, як кажуть більшість стилістів, найбільш універсально підходить для створення різноманітних зачісок і стилів. Ви можете переконатися в тому, наскільки різноманітні стилі жінок, подивившись стрижки для овального обличчя 2014 фото. Тому вибираючи ідеальну для вас зачіску єдине, на що потрібно звертати серйозну увагу це її величність примхлива пані мода. Звичайно ж, дрібні деталі, такі як довжина, колір, тип, структура і пишність волосся теж не варто виключати. Але якщо врахувати те, що зараз у вашому розпорядженні є широкий вибір різноманітних стрижок, то це дійсно дрібниці. Головне, що б стрижка була модною, а форма і стиль для володарів овального обличчя це не проблема. Доказом цього служить те, що великий вибір рішень для формування іміджу і зачіски було представлено світовими стилістами саме частка жінок з круглим обличчям.

dlya-ovalnogo01 dlya-ovalnogo02 dlya-ovalnogo03 dlya-ovalnogo04

Але все ж, природа наділила всіх нас особливою унікальністю, і якщо ми говоримо про підходять і модних стрижках на овальне обличчя, ви не повинні забувати що це не більше ніж умовність. Кожна особа особливе, і тому хоча і потрібно слідувати якимось загальними правилами підбору зачісок, бажано враховувати ваші індивідуальні особливості.

І так якщо ж ваше обличчя дуже сильно витягнуте, то оптимальним варіантом для вас буде «вкорочення» з допомогою чубка. Наймодніші стрижки з чубчиком 2014 року ми аналізували в окремій статті. Найбільшою помилкою будуть локони і пасма, які звисають з боків, це ще більше подовжить ваше обличчя.

dlya-ovalnogo05 dlya-ovalnogo06 dlya-ovalnogo07 dlya-ovalnogo08

Ну а для тих, чиє обличчя має дуже малу витягнутість, і більше схоже на кругле, ми навпаки радимо зробити чубок поменше, або ж зробити її асиметричної або косою.

А тепер детальніше проаналізуємо ті фото стрижок для овального обличчя 2014, які нам пропонують відомі світові стилісти. Як ми бачимо, в новому сезоні модно буде візуально розширювати волосся у верхній частині обличчя, лоб у всіх жінок, що володіють овальним обличчям дуже високий, і звужувати їх у підборіддя. Так само ефектно будуть виглядати бічні проділи, але з цим не варто захоплюватися — ідеальним буде проділ, який знаходиться ближче до центру голови і має косу форму.

До того ж форма зачіски залежить від типу і кольору волосся. Жорстким волоссям підійде стрижка типу каре, але тільки якщо вони гладкі, якщо ж волосся жорсткуваті, то їм складно надати постійну стійку форму. При такому типі волосся краще вибирати довгі стрижки. Якщо волосся тонкі і м’які, то найкращим варіантом для вас буде пишна зачіска з різними начосом і з використанням лаку та інших зміцнюючих косметичних засобів.

Важливо брати до уваги вік. Молодим дівчатам бажано робити довгі зачіски, а жінкам постарше підійдуть короткі, відкривають обличчя.

Якщо ви хочете робити стрижку для овального обличчя, не обмежуйте себе, ця форма універсальна і ви можете дозволити собі дуже багато різних стилів.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні