Бальзам-ополіскувач для волосся з протеїнами

В той момент, коли багато представниць прекрасної статі ламають голову на тему силікону і сульфатів в засобах для догляду за волоссям, ми вирішили завести тему ще про один компонент, що входить до бальзам-ополіскувач, під назвою протеїні. Давайте дізнаємося про його плюси і мінуси в нашому невеликому огляді.

Протеїни — кращий засіб для волосся

Протеїн (білок) — це досить поширене засіб, який має кондиціонуючим ефектом і часто використовується в складі різноманітних бальзамів-ополіскувачів для волосся. Ні для кого не є секретом, що бальзами-ополіскувачі для волосся з протеїнами володіють чудовим волосостроительным матеріалом, тому вони чудово допомагають відновити блиск волосся і додати їм пружність. До речі, ефективність впливу такого бальзаму для волосся напряму залежить від кількості молекул протеїну, які в свою чергу беруть участь у заповненні ділянки волосся і створюють на ньому особливу ніжну захисну плівку. Як правило, протеїни здатні проникнути в кутикулу в корковий шар, в цей момент, компенсуючи волоссю відсутній їм кератин.

Не дивлячись на те, що протеїни входять до складу більшості засобів для укладання і догляду за волоссям, їх появі ми зобов’язані саме кондиционерамЮ що несуть зволожуючу функцію. До речі, шевелюра, що потребує не тільки зволоження, але і в білковому «раціоні», також потребує коштів з протеїнами. Якщо дивитися на зовнішнє відміну протеїнового кондиціонера, що входить в бальзам-ополіскувач, то він являє собою щільну рідина, що має коричневий колір. Найчастіше у вигляді протеїнової добавки використовується гідролізований кератин.

Поширені протеїни в бальзами-кондиціонери

Будь бальзам для волосся на своїй упаковці зазвичай повідомляє нам про те, з чого був витягнутий протеїн, який використовується в даному засобі. Найчастіше це можуть бути: протеїни шовку, які являють собою природний біостимулятор, що виходить з коконів шовкопряда хімічним шляхом; протеїни рису, якої чудово відновлює еластичність волосся і зміцнює структуру; пшеничний протеїн, завдяки якому волосся стає м’яким і шовковистим, а шкіра голови зволоженою. Також пшеничний протеїн послаблює дію різких Парів і дуже добре регенерує волосся, що були пошкоджені в момент різноманітних укладок або фарбувань. Крім вище зазначених протеїнів, часто бальзам-ополіскувач у складі має протеїни сої та мигдальний, що також виконують відновну функцію.

До речі, всі ці або подібні їм речовини можуть мати назву Кератин. Це говорить про те, що всі рослинні протеїни є натуральними кондиціонерами для ваших волосся.

Бальзам з протеїнами: плюси і мінуси

Протеїн являє собою речовина, що виступає складовим компонентом тканини волосся. На втрату протеїну впливає агресивне навколишнє середовище, якій піддаються наші волосся. При втраті величезної кількості протеїнів волосся стає помітно ламкими, втрачають свою гладкість і еластичність, а також стають млявими.

Засоби для волосся з протеїнами порівнюються з важкою артилерією, тому використовувати їх слід з обережністю, щоб уникнути побічних ефектів.

Такі бальзымы — ополіскувачі можна використовувати до тих пір, поки волосся повністю не відновляться. Потім подальше використання потрібно скоротити і відновити лише після чергових проблем з волоссям.

Варто звернути увагу на те, що протеїни несуть у собі різне призначення — зволожуючий, пом’якшувальну дію. Так що використовувати бальзами-ополіскувачі, що мають протеїни для волосся, треба за призначенням.

Надлишок протеїнів може спричинити небажаний результат. Пам’ятайте, що в засобах з протеїнами потребують лише ослаблені волосся. Якщо у вас сильні і жорсткі волосся протеїнові бальзами можуть викликати заперечення.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні