Біоламінування волосся в домашніх умовах

Багатьом жінкам не подобається стан їх волосся: тьмяне, ламке, неслухняне, з якими складно впоратися. На щастя, сучасні препарати та технології можуть допомогти вам вирішити всі свої проблеми. Причому далеко не завжди потрібно звертатися до професіонала. Наприклад, провести процедуру біоламінування волосся в домашніх умовах зовсім не складно.

Биоламиинирование

Що таке біоламінування? Це процедура, яка допоможе вам захистити волосся від негативних впливів навколишнього середовища. Тобто, зробивши біоламінування, ви рятуєте волосся від наслідків, які може викликати сушка волосся феном, холод і прямі сонячні промені. А ще, після біоламінування волосся в домашніх умовах кожен локон стане блискучим і рівним. Тому особливо таку процедуру радять дамам, які не можуть впоратися зі своєю зачіскою і страждають від тьмяності волосся.

Відмінності ламінування і біоламінування

Багато плутають ламінування і біоламінування. Хоч назви і схожі, але в цих процедурах для волосся є відмінності, хоча і не такі вже й значні. Справа в тому, що під час обох процедур на волосся наносять спеціальний ламінуючий склад, який покриває кожен волосок спеціальною захисною плівкою. У ньому немає ніяких шкідливих речовин, тому при ламінуванні в домашніх умовах ви ніколи не зіпсуєте собі волосся. А саме про це і багато жінок замислюються, перш ніж відкрити для себе цю процедуру. Але повернемося до відмінностей. Ламінування і біоламінування в домашніх умовах відрізняються матеріалами, які необхідно використовувати. Для ламінування застосовують спеціальний барвник на основі протеїну. Він може бути як кольоровою, так і безцветным. Тобто, при ламінуванні, ви можете не просто зробити волосся міцними і блискучим, але і змінити їх колір. Що ж стосується биооламинирования в домашніх умовах, то для цієї процедури застосовують препарати, що складаються з натуральної целюлози. Вона добувається з екстракту авокадо і бамбука, соку кабачків і кульбаб.

Технологія біоламінування

Біоламінування ґрунтується на одній з новітніх розробок японців — технології іонного обволікання волоса. Із-за того що разнозаряженные іони притягуються, захисна плівка і утримується на ваших волоссі. Основним компонентом, який використовується при биоламинировании в домашніх умовах є біоламінат. З-за того, що на відміну від ламінування біоламінат складається тільки з натуральних продуктів, процедуру і назвали биоламиниованием. Варто відзначити, що биоаминирование підходить всім, оскільки препарат ніколи не викличе алергії, він безбарвний, не має запаху і абсолютно нешкідливий.

Після того як ви проведете процедуру біоламінування, кожен волосок виявиться в спеціальній захисній плівці, крізь яку не може проникнути повітря. Саме ця плівка і створює ефект блиску і робить волосся такими глянцевими і красивими, прямо як у рекламі шампуню.

Чи можна провести процедуру вдома?

Для того щоб зробити свої волосся красивими, не обов’язково йти в перукарню. Справа в тому, що ви завжди можете придбати спеціальний набір для біоламінування і зробити все самостійно. До таких наборів додається детальна інструкція, в якій описані всі процедури, які необхідно провести. Крім того, зараз в інтернеті є безліч відео-уроків та друкованих посібників, ознайомившись з якими, ви без праці впораєтеся з поставленим завданням.

Процедура складається з декількох етапів. Для початку вам потрібно помити і просушити волосся. Після цього, відступивши на два-три сантиметри від шкіри голови, нанесіть препарат гарячої фази і розподіліть по всій довжині. Тепер тримайте його на ваш їхньому волоссі двадцять хвилин під струменем теплого повітря. Для такої справи чудово підійде фен. Потім промийте волосся теплою водою і нанесіть препарат холодної фази. Потримайте його п’ять хвилин, потім змийте і протріть волосся рушником. Тепер нанесіть відновлює маску, тримайте її п’ятнадцять хвилин і змити теплою водою. Ось і все, процедура біоламінування закінчена.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні