Чайний гриб для лікування волосся

Чайний гриб є унікальним продуктом, який використовували з найдавніших часів і який дуже благотворно впливає на організм. Він не тільки сприяє одужанню для багатьох захворювань, але і позитивно впливає на наше волосся. Ми розглянемо, як використовується чайний гриб для лікування волосся.

Чим багатий чайний гриб

Чайний гриб є продуктом життєдіяльності оцтовокислих бактерій, дріжджових грибків. Називається він так тому, що настоюється чай разом з цукром. Такий гриб надзвичайно корисний. Він містить нікотинову та аскорбінову кислоти, органічні кислоти (алкалоїди), вітаміни групи В. Кофеїн, що входить до його складу, разом з дубильні з’єднанням таніном цього напою додає лікувальні властивості.

Користь даного гриба для лікування волосся

Чайний гриб широко використовують для лікування волосся. Неймовірно, але такий гриб, крім того, що нормалізує обмінні процеси, підвищує загальний тонус організму, працездатність, ефективно впливає на головний мозок, він сприяє насиченню нашого організму різними мінеральними речовинами. Це на стан і зростання волосся впливає «безпосередньо». Волосся зміцнюються, перестають випадати, набувають блиск і починають рости швидше. А також чайний гриб позитивно впливає на цибулини волосся, усуває лупу.

Як використовувати чайний гриб при лікуванні волосся

Для того щоб вилікувати свої волосся необхідно випивати чайний гриб перед прийомом їжі тричі на день по склянці. Пити його потрібно кожен день протягом 1,5-2-х місяців. Для зміцнення, зростання та блиску волоссю просто необхідні мінеральні речовини і вітаміни, а цей гриб є їх джерелом. Потрібно знати, що приймати чайний гриб не можна тим, хто страждає гастритами і виразками (особливо в період загострення), людям, у яких є така проблема як знижений артеріальний тиск.

Для запобігання випадання наших волосся чайний гриб необхідно втирати в коріння волосся для лікування цибулин волосся. Настій з чайного гриба втирається в шкіру голови перед тим, як мити голову за 30 хвилин. Таке лікування бажано проводити курсом, без переривання. Для цього протягом 2,5 — 3 місяців два або три рази в тиждень потрібно робити масаж шкіри голови, попередньо завдавши настій гриба. У разі якщо ваші волосся випадає не внаслідок якоїсь хвороби або спадковості, то ви самі помітите результат, який покращиться в кілька разів. Також лікує волосся і запобігає лупа настій з чайного гриба, який настоюється спеціально для такої мети протягом місяця.

Настій чайного гриба, змішаний з настоєм кропиви (3 ч. л-ки сухий) наносять на корені волосся на 30 хвилин залишають у вигляді маски. Цей цілющий склад прекрасно впливає на корені волосся, волосяні цибулини, покращуючи їх харчування. Після такої маски волосся набувають чудовий блиск. Слід зазначити, що за допомогою чайного гриба можна позбутися від алергії на шкірі голови, яка виникла внаслідок застосування мила або шампуні, яка не підійшла для того чи іншого типу шкіри.

Також чудово оздоровлює волосся чайний гриб разом з житнім хлібом. Перемішану готову масу потрібно нанести на коріння волосся, трохи помасажувати і залишити на волоссі, добре утепливши. При цьому прискорюється реакція і волосся збагачуються мінеральними речовинами і вітамінами. Через 30 хвилин потрібно промити голову шампунем і обполоснути кондиціонером. Після чого обполоснути настоєм чайного гриба. Після таких процедур (вже через 10) ваші волосся придбають прекрасний розкішний блиск і здоровий вигляд. Крім усього перерахованого застосування такої суміші допоможе знизити жирність волосся.

Настій гриба з зеленого чаю в своєму складі містить особливі сполуки, які сприяють знищенню бактерій. Якщо волосся випадає через ураження шкіри голови бактеріями, чайний настій, приготований саме на основі зеленого чаю, знищить бактерії і вилікує шкіру голови. Такий настій слід втирати в шкіру голови і залишити на півгодини, потім змити. При використанні чайного гриба, як внутрішньо, так і зовні, дотримуючи всі рекомендації, ви і ваші близькі помітять, як зміняться ваші волосся.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні