Ділові зачіски для довгого волосся

Хочете отримати роботу своєї мрії? Без ідеальної зачіски справити на роботодавця потрібне враження буде досить складно. Адже правильні і вміло зроблені ділові зачіски для довгих волосся допоможуть легше відкрити потрібні двері нехай не прямо, але опосередковано.

Перед дуже важливим співбесідою ви, як правило, здатні думати тільки про резюме і прийдешніх питаннях. Не повірите, але красиві доглянуте волосся грають не меншу роль, ніж вірні слова та чудовий послужний список!

Отже, ви заходите у приміщення і найперше, на що зверне погляд ваш співрозмовник — це зовнішній стан волосся. Оцінюючи стрижку, довжину, колір і стан вашої ділової зачіски, потенційний роботодавець (у разі, якщо він дуже спостережлива особу) зможе дізнатися про вас багато чого — починаючи від стану вашого здоров’я і закінчуючи вашому характером і фінансовим становищем.

Межі кольору

Ваш запорука успіху — це колір, який повинен виглядати як можна природніше. Надмірно руді, синювато-чорні або випалені світлі кольори волосся можуть викликати сумнів щодо того, що ви дівчина серйозна і ваші наміри щодо вакансії теж. Запам’ятайте, що в який би колір ви не фарбувалися, завжди дотримуйтеся нейтральних відтінків.

Відрослі корені волосся дуже сильно помітні на довгому волоссі. Вони говорять про те, що вам немає ніякого діла до волосся, а відповідно у вас таке ставлення до всього, за що ви беретеся. Тому не забудьте підфарбувати коріння.

Дрес-код для довгого волосся

Саме для власниць довгих локонів є дуже приємні новини. Маріон Лафранс, професор психології Єльського університету, провівши дослідження щодо ділового стилю і довжини волосся, зробив висновок, що дівчата з довгим волоссям сприймаються як заможні, такі, що запам’ятовуються і сексуальні. Це повинно послужити стимулом для успіху. Головна умова — правильна висота зачіски. Якщо вона буде дуже високою, це може здатися занадто зухвало, а дуже низькою — надто спокусливо.

Вишуканий хвіст

Відокремте верхню частину волосся, зібравши її на маківці, трохи скрутивши, щоб створити об’єм і закріпіть плоскої шпилькою. Решту волосся зберіть в кінський хвіст і закріпіть гумкою. Оберніть гумку кількома з пасм волосся і закріпіть з внутрішньої сторони невидимками. В кінці пригладьте за допомогою сироватки для блиску волосся і зафіксуйте свою укладання лаком.

Класичний пучок

Нанесіть на вологе волосся невелику кількість засобу для надання максимального обсягу. Після зберіть їх в низький хвіст, закрутіть в джгут і оберніть навколо гумки. Близькими за тону волосся шпильками закріпіть пучок.

Елегантна «Мальвіна»

На коріння волосся нанесіть мус для обсягу. За допомогою круглої щітки висушіть волосся, підкручуючи кожну пасмо. Після чого опустіть голову вниз, нанесіть на корені волосся лак за допомогою щітки розподіліть його по всій довжині. Потім відокремте пасмо волосся над вухом, скрутіть її в джгутик і заколіть на потилиці невидимкою. Зробіть аналогічно і з іншого боку.

Рекомендації

На думку психологів, під час розмови 80% часу ми дивимося в очі свого співрозмовника. Ось саме тому волосся, які закривають обличчя, несуть в собі суттєвий «мінус»: можливо, ви щось приховуєте, не договариваете або флиртуете. Саме тому потрібно робити такі стрижки й зачіски для довгих волосся, які будуть вдало акцентувати увагу на особі. Найкраще рішення — це градуйовані стрижки, що обрамляють обличчя. Якщо ви носите чубок, вона повинна бути акуратною, легкої і асиметричною, не приховує очей і брів. А ось якщо у вас коса чілка, краще всього заколоти її невидимками, щоб обличчя було відкритим.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні