Дитячі зачіски на короткому волоссі

На сьогоднішній день дитячі зачіски на короткому волоссі практично ні чим не відрізняються від дорослих. Маленьким модницям запропоновано величезна різноманітність стильних і креативних стрижок і укладок. Вже далеко позаду часи, коли на волоссі робили виключно коротке каре. Зараз всі дитячі зачіски виконані з абсолютно новим стилістичним вимогам, про які ми вам сьогодні вирішили розповісти.

Як правило, всі види дитячих зачісок на короткі волосся повинні бути простими. Строгі зачіски зовсім не будуть йти маленьким шибеникам. На таких по довжині волосся добре будуть виглядати стрижка під каре, боб або «шапочку». Такі короткі стрижки і зачіски не повинні займати багато часу на укладку і заважати дитині, коли він грає або зайнятий своїми справами. Ми пропонуємо вам кілька варіантів найпоширеніших зачісок для короткого волосся, в яких ваша дитина буде виглядати, як справжня модниця.

Каре для дівчинки

Ця зачіска для короткого волосся дуже волосся дуже популярна серед дівчаток від 5-7 років. Тут допускаються будь-які маніпуляції укладання, головне проявити свою фантазію. Самий модний штрих такої зачіски — проділ у зигзагоподібної формі.

«Юна кокетка»

Ось вже не варто стверджувати, що маленькі дівчатка позбавлені кокетства. Це якість закладається у представниці прекрасної статі ще з самого народження. Так чому б вам не зробити вашої малятку злегка кокетливу зачіску, в якій немає нічого складного. Для створення цієї зачіски на довгому волоссі, потрібно ретельно розчесати волосся в такому положенні, щоб проділ помітно сильно змістився набік. Після чого в тій області голови, де виявилося більше волосся, акцентуємо увагу на зачісці: від лоба до верхівки збираємо волосся і фіксуємо їх за допомогою ошатною гумки для волосся. Наша зачіска готова!

«Милашка»

Через свою простоту ця зачіска є найпопулярнішою серед всіх інших дитячих укладок для коротких стрижок. Але ця простота не позбавляє цю зачіску чарівності і навіть навпаки, надає вишуканий і стильний зовнішній вигляд. Короткі волосся, що мають довжину до підборіддя або трохи нижче потрібно зачесати на косий проділ, який помітно сильно буде відхилений в одну сторону. Потім частина волосся з середини лоба ми за допомогою невидимки заколюємо в протилежну від проділу бік, у напрямку злегка назад. Прикриваємо невидимку волоссям, зачесывая їх злегка з маківки. Робити це необхідно з тієї сторони, де ширше частина проділу. Тепер малятку, по-перше, волосся не створюють перешкод, а по-друге, вона має досить-таки милу зачіску.

«Пальмочки»

Хочете зробити зі своєї дитини справжню лялечку, тоді саме ця зачіска для вас. Вона відмінно поєднується з коротким волоссям. Для того щоб її створити, ми повинні на маківці розділити на дві частини волосся. Це можна зробити симетрично або навпаки. З тих волосся, що можна зібрати, ми збираємо два хвостики і фіксуємо їх за допомогою оригінальних гумок. Як правило, короткі волосся буде весело стовбурчитися, що нагадує ефект пальми і піднімає настрій.

«Кульбаба»

Ця зачіска відмінно буде виглядати на дівчаток, які мають світлі тонкі волосся. Завдяки даній укладанні маля стає схожою на сонячний кульбаба. Для створення зачіски необхідно помити волосся і висушити їх, при цьому хаотично піднімаючи пасма біля кореня. Прикрасити цю зачіску можна за допомогою обруча або ошатних заколочок з боків.

Зачіска для непосид

Якщо ваша дитина дуже активна дитина, то і зачіска їй потрібна відповідна. Створіть укладку, яка не має чітких ліній, де волосся лягають так, як їм це «заманеться». Ваша мета — удосконалити зовнішній вигляд волосся в такому порядку, щоб він не заважав вашій донечці грати в дитячі забави або відпочивати. З цією метою потрібно взяти з чола широку пасмо і заколоти її назад і зафіксувати за допомогою невидимки. Плюс до всього така зачіска допускає створення «Мальвіни» або фіксацію на маківці волосся з допомогою краба. Не бійтеся експериментувати, адже дитячі короткі стрижки люблять шпильки і прикраси.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні