Догляд за волоссям після хімічної завивки

Завивка волосся є прадавнім мистецтвом, в ті часи жінки, чтобs бути красивими, завивали локони, змащуючи локони глиною, чтобs надати пружність. У наш час варто зазначити, що хімічна завивка є сильним стресом для волосся. Догляд за волоссям після хімічної завивки, є важливим дією для того, щоб зцілити волосся і зберегти свої локони на більш тривалий час.

Рекомендації після хімічної завивки

Не слід мити волосся після завивки протягом 48 годин. Не бажано робити з волоссям з завивкою такі дії, як витягування їх, накручування на бігуді, укладання феном. Це допоможе зберегти пружність локонів на більш тривалий час.

Під дією спеціального препарату структура волосся сильно змінюється в негативний бік. Волосся стають більш истонченными і сухими. Щоб відновити волосся після хімічної процедури, необхідно бажання та вміння доглядати за ними. У перукарні вас повинні проконсультувати, як доглядати за зачіскою, підібрати засоби, що підходять для вашої структури волосся. Для волосся з хімічною завивкою краще підібрати засоби того виробника, на основі якого здійснювалася завивка. В такому випадку компоненти, що входять до їх складу, гармонійно поєднуватимуться.

Не застосовуйте для догляду та укладання засоби, які призначені для прямого волосся. Це буде сприяти розпрямленню пасом, так як ці кошти роблять їх більш важкими. Причиною посічених і ламкого волосся після завивки є мікротріщини, які утворилися на стрижнях волосся. Тому догляд за волоссям після процедури завивки слід здійснювати із застосуванням загладжуючих препаратів, які містять необхідні для цього речовини.

Що необхідно для догляду за волоссям

В наш час існує величезний вибір косметичних засобів для догляду за волоссям. При їх виборі потрібно звернути увагу, щоб було написано на упаковці, що вони показані саме для волосся, схильних до хімічних впливів, так як кошти, які призначені для звичайних волосся ослабленим волоссю, швидше за все, не забезпечать потрібний догляд.

Необхідно кожній жінці, що пройшла процедуру завивки, придбати для догляду за волоссям спеціальний комплекс засобів. Він повинен складатися з шампуню, кондиціонера і бальзаму, що містять всі поживні компоненти, які допоможуть зволожити і пом’якшити і відновити волосся. Мити завите волосся слід в теплій воді, але до миття дати воді відстоятися, щоб позбутися від непотрібних солей.

В аптеках продають спеціальні косметичні засоби, що сприяють відновленню волосся, після хімічного впливу. Раз в тиждень, після четвертого миття на волосся слід наносити лікувальний компрес і відновлює маску. Такі маски містять протеїни шовку, колаген, пантенол, кератин. Надають ефективну дію для відновлення волосся спеціальні засоби в ампулах, які також продаються в аптеках. Такі засоби наносять перед сном на волосся розчісують, а вранці змивають.

Для укладання волосся з хімічною завивкою використовуйте поживну піну або муси, надають відновлюючу дію для волосся, але читайте на упаковці кількість вмісту в них спирту. Чим менше, тим краще.

Як не нашкодити своїм волоссю після хімічного впливу

Згубними можуть виявитися для волосся, які пройшли хімічну процедуру, зовнішні впливи: вітер, сонце, морська вода. Отже, намагайтеся не мочити волосся, купаючись у морі, не перебувати довго на спекотному сонці і вітрі або ховайте їх під головними уборами.

Не можна фарбувати волосся раніше, ніж через 2-3 тижні після завивки. Але якщо це необхідно, використовуйте тонуючі засоби. Розчісувати волосся необхідно гребінцем, у якій рідкісні зуби. Сушити волосся слід природним шляхом, уникаючи впливу фена.

Якщо ви будете правильно доглядати за своїми хімічно завитими локонами, то ви будете не тільки красиві, але й відновити блиск і пружність волосся.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні