Догляд за волоссям за місячним календарем

Доглядаючи за волоссям дуже корисно використовувати знання ритмів Місяця, а також її положення в різних знаках зодіаку. Наші предки в давнину навчилися розрізняти 12 груп силових впливів, що володіють абсолютно різними властивостями. Сузір’їв, через які проходять Місяць (один раз в місяць) і Сонце (один раз на рік), предки дали 12 різних назв. Завдяки предкам з’явилися 12 сузір’їв зодіаку. У кожному з цих знаків зодіаку Місяць затримується приблизно на 2, 5 дня. Згідно з цими даними створювалися «зоряні годинник», які допомагають визначати які впливи переважають в даний час, і у зв’язку з цим необхідно враховувати. Догляд за волоссям за місячним календарем також був створений на основі цих знань. Саме про це ми сьогодні і хотіли б розповісти.

У минулому більшість календарів складалися з переміщення Місяця, адже сили зодіаку, визначаються положенням Місяця в повсякденному житті, мають найбільше значення, ніж сили зодіаку, які залежать від розташування Сонця. У повсякденному житті важливу роль відіграють і різні сили низхідній і висхідній Місяця. Низхідна і висхідна Місяць — позначення, що відносяться безпосередньо до розташування Місяця у всіх знаках зодіаку, в незалежності від того, в якій з фаз знаходиться Місяць (повня, молодик, спадна та зростаюча Місяць):

спадна Місяць — Козеріг, Водолій, Стрілець, Телець, Овен, Риби (Близнюки);

висхідна Місяць — Лев, Діва, Близнюки, Терези, Скорпіон, Рак, (Стрілець).

Стрілець і Близнюки створюють «вузлові пункти». Сили висхідного Місяця у цих пунктах» змінюють свій рух.

Догляд за волоссям не вимагав би незліченна кількість спеціальних засобів, якщо б все робилось в певний правильний час. Так наші предки за волоссям догляд проводили згідно з місячним календарем. Наприклад, для стрижки найбільш сприятливими днями вважались дні, коли Місяць перебував в сузір’я Діви і Лева. Якщо Місяць перебувала в сузір’я Рака і Риб від стрижки відмовлялися.

Дні Лева.

Якість цього сузір’я особливо позначається на чоловічі гормони, може бути, тому волосся набувають чинності. Тому при наявності проблем з волоссям (занадто тонкі волосся випадають, занадто жирні), спробуйте робити наступне:

  • у дні Лева щомісячно з лютого по серпень постригати волосся, або ж кінчики волосся (в цей час Лев завжди знаходиться в зростаючому Місяці, а це лише посилює ефект);
  • у цей період часу після кожного миття волосся втирайте в шкіру голови збите яйце, потримайте кілька хвилин і змийте кілька разів простою водою;
  • останнім ополіскування волосся здійснюється прохолодною водою, навіть якщо ваші волосся сильні і здорові (якщо ви головою відчуваєте що вона холодна, значить, ви вибрали правильну температуру води)
  • не користуйтеся в дні Лева феном, тільки при необхідності і то по закінченні хоча б 15 хвилин після миття голови;
  • при використанні феном не слід охолоджувати волосся дуже гарячим повітрям і «проти шерсті», оскільки такий метод сушіння надовго зруйнує волосся.

Але врахуйте, що стрижка в ці дні не є гарантією того, що волосся не будуть випадати. Причиною випадання волосся може бути гормональна перебудова в організмі, вплив того чи іншого медикаменту, душевні переживання. Особливо ця проблема збільшується після пологів, в критичні роки. У більшості випадків після закінчення часу проблема зникає.

Дні Діви.

Якщо в ці дні постригти волосся, то вони довше збережуть красу і форму. Дні Діви досить гарні для хімічної завивки, локони виходять більш кучерявим.

Дні Раку і дні Риб.

Постригаться в дні Риб не радиться, так як це спровокує утворення лупи. Не радиться постригаться і в дні Рака, тому що волосся стають кошлатими і неслухняними. У ці дні не радиться також мити голову, але це по можливості. Звичайно, більшість молодих людей голову миють часто або навіть щодня, і їх молоде тіло може це витримати, однак з віком радиться прийняти ці поради до уваги.

Дні Козерога.

Ці дні добре підходять для видалення небажаного волосся на тілі. Якщо видаляти волосся в ці дні в убуваючому Місяці, то вони довго не будуть рости. Це часом буває тільки в 1-ій половині року.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні