Елюмінування волосся — новітня технологія фарбування і тонування

До чого прагне кожна жінка? Про що мріє? Звичайно, про здорових сяючих волоссі. Незалежно від епохи, вид густих, доглянутих і блискучих волосся викликає захоплення. Це — гордість жінки. Однак далеко не всі мають можливість «блиснути» своїми здоровими волоссям. Причиною цього може бути не тільки неакуратність самої жінки. Зовнішній вигляд волосся може сказати про здоров’я або нездоров’я жінки, поряд з станом нігтів і шкіри. Також волосся бувають різної структури: пишні, тонкі, густі… Сучасні способи укладання, використання фена, фарбування волосся, завивка несприятливо відбиваються на здоров’я волосся. Стан екології теж залишає бажати кращого. Тому тим більше викликають інтерес інноваційні формули, що мають можливість не тільки пофарбувати волосся надовго, але і за сумісництвом поліпшити їх структуру.
Сучасна індустрія не стоїть на місці. Проблема збереження здоров’я волосся при їх фарбуванні не нова. Японські вчені опинилися попереду всієї планети, створивши перший засіб для фарбування волосся без використання окислювачів (рН 3, 2). Елюмінування волосся — новітня технологія фарбування і тонування, при якій особливу засіб — Elumen — барвник (від латинського lumen — світло або блиск), що має негативний заряд, як магнітом проникає всередину волосся, що має позитивний заряд. Тобто в основі элюминирования лежать фізичні закони, а не хімічні реакції, як в звичайних фарбах.

З історії.

Модним фарбувати волосся стало в кінці дев’ятнадцятого століття. Саме тоді модниці зобов’язані були мати пасмо сивого волосся в зачісці. Якщо ж досягти бажаного ефекту не виходило, то жінкам доводилося користуватися пудрою для тонування волосся, а вона забивала пори волосся.

Мода на платинових блондинок з’явилася в тридцятих роках двадцятого століття, і жінкам довелося використовувати знамениту перекис водню, безсумнівно, дуже шкідливу для волосся.

П’ятдесяті роки двадцятого століття ознаменувався винаходом трьох продуктів. Одним з них могли скористатися всі бажаючі пофарбувати волосся в домашніх умовах у всілякі відтінки.

І тільки в двадцять першому столітті з’явилися сучасні технології, що дозволяють зробити фарбування волосся без жодної шкоди для них. Елюмінування волосся — це процедура фарбування і тонування, за якої паралельно відбувається збагачення структури волосся. Власне, элюминированием прийнято називати стійке фарбування фарбою Elumen.

Винахід належить японському концерну КАО. Зроблено воно було на замовлення німецької косметичної компанії GOLDWELL, яка з 1994 року належить концерну. Формула була запатентована в 1997 році. Примітно, що новітня технологія розроблена спеціально для структури волосся європейського типу.

Технологія фарбування відбувається за законами фізики: перебуваючи в кислому середовищі, мікроскопічні з негативним зарядом молекули притягуються до позитивно заряджених. Завдяки цьому пігменти фарби проникають в структуру волосся, не розкриваючи і не пошкоджуючи лусочки. Вся поверхня стає покритої іонної плівкою, додатково надаючи гладкість волоссю.

На відміну від інших фарб, Elumen не руйнує структуру волосся. Дія звичайних фарб засноване на вибиванні натурального пігменту, в результаті чого волосся змінює свою структуру, стає пористим. Пігмент Elumen зміцнює волосся, проникаючи вглиб і живлять його. Фраза «професійна фарба» набула справді нове звучання в середовищі перукарського мистецтва. Тому з початку двотисячних років процедурою фарбування прийнято називати спосіб элюминирования, а тонуванням — вплив інших фарб (аміачних в тому числі).

Процедура фарбування.

Процес фарбування в салоні триває від години до півтора. Перший етап — знежирення волосся. Далі йде процедура нанесення спеціального препарату, дія якого полягає у вирівнюванні волосся по всій довжині. На цьому підготовчий етап закінчується і на волосся наноситься барвник на час близько тридцяти хвилин. Після закінчення часу волосся миють спеціальним шампунем з закріплюючим ефектом. Далі наноситься стабілізатор для стійкості кольору, і завершує процедуру элюминирования нанесення бальзаму. Дуже важливо, щоб для цієї процедури застосовувалися фірмові продукти з логотипом компанії і призначалися саме для даної процедури (слід читати написи на упаковці).

Переваги элюминирования.

 • Під час проведення процедури відбувається вирівнювання структури волосся, після чого волосся не пушатся і легше укладаються.
 • Волосся виглядають доглянутими і здоровими.
 • Довгий час колір залишається насиченим.
 • Волосся не потьмяніють навіть при тривалому впливі сонячних променів.
 • За минуле десятиліття компанією була розроблена унікальна гамма кольорів і відтінків, що, безсумнівно, буде цікаво кожній жінці. Процедура элюминирования дає простір для фантазії: від кардинальної зміни кольору волосся до насичення власного кольору. Цікава особливість элюминирования: можна створити відтінок переливу, який буде контрастним по відношенню до самого кольору волосся, тобто, наприклад, волосся чорного кольору можуть відливати рудим або червоним відтінком; блондинисті — платиновим або рожевим…
 • Об’єм волосся збільшується до 10 %.
 • Барвник Elumen віднесений до щадним фарбників, так як не містить аміак або перекис водню.
 • При неодноразовому і тривалому використанні фарби ефект буде більш виражений.

Недоліки элюминирования.

 • Якщо у жінки товсті і жирне волосся, то цей метод не підходить.
 • Ефект від процедури элюминирования порадує недовгий час, якщо не використовувати спеціальний шампунь і ополіскувач.
 • При відростанні волосся необхідно проводити фарбування від коренів до кінчиків.

Майстри проходять навчання на спеціальних курсах, оскільки технологія тонування і фарбування фарбою Elumen вимагає певних навичок. Тому експериментувати в домашніх умовах з цією фарбою не рекомендується.

Сучасна індустрія піклується про жіночу красу. Елімінування — процедура, готова подарувати жінці здорові, блискучі і насичені кольором волосся.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні