Фарбування волосся — глазурування

За останні кілька років у переліку послуг перукарень з’явилося досить багато цікавих процедур, які за гранично короткий час допомагають повернути волоссю красу, силу, здоров’я і доглянутий вигляд. Насамперед, слід зазначити, що всі види послуг відносяться до групи помірного тонування волосся, метою якого є відновлення їх структури під впливом комплексу керамідів і надання додаткового блиску.

 

Найбільш популярним і доступним видом перукарських послуг сьогодні є особлива забарвлення волосся — глазурування.

Особливості

Від звичайного фарбування, глазурування блиском відрізняється тим, що волосся не фарбуються, а покриваються глазур’ю, відновлюючи структуру пошкодженого волосся, надаючи їм шовковистість і здоровий вигляд .

Сучасні виробники пропонують палітру фарб від прозорого відтінку до насичених тонів.

Безбарвна глазур підсилює колір і додає волоссю природний блиск, незалежно від того, пофарбовані волосся чи ні. Кольорова глазур відтіняє колір волосся на декілька тонів. Колір глазурі можна змінювати і всякий раз після процедури глазурування волосся будуть купувати неповторний відтінок.

Однак глазурування — це не тільки особливий естетичний ефект, після нанесення глазурі волосся легко розчісується і стають більш об’ємними. Фарбоване волосся довше зберігають колір, з причини того, що глазурная оболонка захищає від впливу води і перешкоджає вимиванню фарби.

Фарба-глазур абсолютно нешкідлива і не містить аміаку, тому багаторазова фарбування волосся абсолютно не вплине на їх здоров’я.

Плівка глазурі як би заповнює і згладжує шорсткості волосся, характерні для сухих і посічених кінчиків. Кожен нанесений шар глазурі створює ідеальну гладкість волосся і збільшує його товщину.

Тривалість ефекту глазурування залежить від частоти миття волосся. У середньому, фарба-глазур починає плавно змиватися через 2-3 тижні.

Глазурування — відносно недорога процедура, і її вартість, як правило, залежить від довжини та стану волосся. Для обробки січених або пористих глазурування волосся відрізняється використанням більшої кількості фарби, ніж для здорових. Про це слід пам’ятати, якщо ви плануєте звернутися за послугами до професійного майстру.

Глазурування волосся вдома

Глазурування волосся дуже проста процедура, тому її легко провести в домашніх умовах. Досить визначитися з виробником барвника і відтінком. Перед глазуруванням необхідно вимити і підсушити волосся, потім на 15-20 хвилин нанести приготований гелеподібний складу. Після закінчення часу гель змити теплою водою і для стійкості кольору нанести стабілізатор, який через 5 хвилин також змивається теплою водою. Завершити процедуру слід нанесенням на волосся кондиціонера.

Живий, яскравий колір волосся здатний перетворити ваш образ і зробити неповторною. Сучасні техніки фарбування допоможуть створити ефект повного обсягу, змінити тон і колір, або абсолютно змінити стиль. Будь-який експеримент не залишиться непоміченим, і захоплені погляди і компліменти запевнять вас у правильності вибору.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні